HR Webinar: «Перенавчання персоналу – тренд майбутнього чи виклик сьогодення?»

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма MA in Human Resources and Organization Development запрошують 27 серпня долучитися до HR Webinar: «Перенавчання персоналу (Reskilling) – тренд майбутнього чи виклик сьогодення» з Олександрою Альхімович, викладачкою Львівської бізнес-школи УКУ та Центру лідерства УКУ, експерткою з питань стратегії та лідерського розвитку,  керівницею компанії Luxsoft Ukraine.

 

Бізнес-середовище стрімко змінюється під тиском постійної конкуренції, перенасичення ринків та бюджетних обмежень. Ці зміни вимагають негайного розвитку нових компетенцій з метою утримання належного рівня ефективності компанії. За даними Garnter, провідної світової дослідницької і консалтингової компанії у сфері інформаційних технологій,  70% працівників вважають, що не мають необхідних навичок для виконання успішної роботи, тому HR-функція Learn&Development (L&D) намагається не відставати від потреб бізнесу щодо розвитку талантів.

Під час вебінару учасники дізнаються про:

  •     Переосмислення розуміння необхідності постійної зміни ключових компетенцій
  •     Портфоліо та розвиток компетенцій, необхідних для підвищення рівня продуктивності талантів 
  •     Як діджитал потребує «капітального ремонту» підходів до навчання 

Для кого: Цей вебінар буде корисним для HR-керівників та L&D-спеціалістів, лінійних менеджерів, та всіх хто замислюється про побудову своєї власної кар’єри.

Час: 27 серпня (вівторок), 18:00

Вартість участі:  200 грн.* Для випускників програм MA in HR and OD та «HRM у бізнесі» участь у вебінарах безкоштовна

*Після реєстрації та оплати учасники отримають підтвердження участі, а за день до початку вебінару ми надішлемо вам лінк, перейшовши по якому ви зможете долучитись до події. 

Контактна особа: Катерина Кухтяк,  +38 (067) 672 58 00, kkukhtiak@lvbs.com.ua

Триває набір на магістерську програму MA in Human Resources and Organization Development!

Олександра Альхімович більше 15 років займала ключові посади в HR та менеджменті. З 2012 року приєдналась до компанії Luxoft, розпочавши свою кар’єру у ролі регіонального менеджера і на сьогоднішній день займає позицію керуючого директора в Україні. Працювала експертом зі стратегічного розвитку Офісу по залученню інвестицій при Кабінеті Міністрів, академічний лідер програми MA in Human Resources and Organization Development LvBS, ментор соціальних проектів по заохоченню дівчат в STEM. Викладачка Центру лідерства УКУ, сертифікований HR, assoc CIPD Королівського інституту з розвитку персоналу у Лондоні, учасниця навчальних програм Гарвардської бізнес-школи.