HR Webinar: Управління компенсацією в компанії. Чому цьому варто вчитися?

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує 29 липня на онлайн-зустріч «Управління компенсацією в компанії. Чому цьому варто вчитися?» у межах презентації магістерської програми МА in Human Resources & Organization Development.

Під час вебінару разом з Ольгою Горбановською, викладачкою LvBS, партнером та керівником практики «People Advisory Services» у компанії E&Y, та випускницями програми: Олею Герус, Василиною Грайченко та Людмилою Довгоброд поговоримо про досвід навчання на програмі МА in HR&Organization Development і, чому питання компенсації та винагороди важливе і потребує детального вивчення, та про сучасні тенденції побудови системи винагороди.

Система сукупної винагород є важливим фактором у процесі найму, утримання та залучення працівників, а також необхідним атрибутом для управління справедливістю у компанії. При її розробленні HR-и та керівники компанії мають врахувати багато факторів, а також мати відповідні компетенції та знання для впровадження.

Протягом цієї зустрічі ми почуємо досвід наших запрошених експерток щодо наступних питань:

  • Як тема компенсації розкрита і вивчається на програмі?
  • Як використовують здобуті знання та навики в результаті навчання на практиці?
  • Про важливість навчання і удосконалення своїх знань щодо розуміння винагороди.
  • Яка роль HR-а в управлінні справедливістю? Чому цьому важливо вчитися і як ці знання допомагають на практиці в нинішніх умовах?
  • Про сучасні тенденції побудови системи винагороди.

Учасники зустрічі:

  • Ольга Горбановська, викладачка програми MA in Human Resources and Organization Development, партнер, керівник практики People Advisory Services EY. Партнер відділу податково-юридичних послуг.
  • Ольга Герус, випускниця програми, VP of Culture and Talent Development, Clario.
  • Василина Грайченко, випускниця програми, Head of C&B “Медіа Група Україна”
  • Людмила Довгоброд, випускниця програми, Human Capital Director медіахолдингу StarLightMediaМодераторка зустрічі: Ірина Тимощенко-Петрова, випускниця програми MA in HR and OD, People Advisory Services у компанії E&Y Україна.

Коли:  29 липня, 18:00-19:00

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації*:

*Після реєстрації за годину до події на електронну скриньку, яку ви вказали, під час реєстрації, ви отримаєте лінк на онлайн-презентацію, яка проходитиме на платформі zoom.
Контактна особа: Корінь Вікторія, +38 (097) 846 85 47, vkorin@lvbs.com.ua

MA in Human Resources and Organization Development – комплексна програма для тих, хто має досвід в управлінні персоналом і хоче перейти на новий рівень особистісного та професійного розвитку. Учасники програми HR-фахівці, які прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR- і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути компетенції, які знадобляться в майбутньому. Єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку.
Ця програма для HR-експертів, відповідальних за весь напрям чи функцію з управління персоналом та прийняття стратегічних рішень щодо цього напрямку в компанії