HR Webinar «Як оживити внутрішні комунікації у вашій компанії»

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує 23 грудня на онлайн-зустріч «Як оживити внутрішні комунікації у вашій компанії». Експерти з відео агенції AND ACTION  розкажуть про те, як візуальні комунікації дають можливість спростити донесення інформації в компанії та як зробити це найбільш ефективно.

Внутрішні комунікації (Internal communications) компанії у 2020 стали актуальними як ніколи. Адже в умовах віддаленої роботи компанії все частіше натрапляли на труднощі ефективної та дієвої комунікації – все перейшло в онлайн, тож про те, як цікаво комунікувати, як достукатися до своїх працівників розкажуть Христина Бойко, експертка з комунікацій та Віталій Небельський, лідер анімаційного напрямку з відео агенції AND ACTION.

  • Як переконатися, що співробітники відчувають себе частиною компанії та розуміють її культуру і цінності? 
  • Як провести онбординг для нових працівників так, щоб вони відчували себе частиною компанії, а не фрілансерами? 
  • Як доносити важливі оголошення та обговорювати складні теми та процеси? Відповіді на ці питання ви почуєте на вебінарі.

Візуальні комунікації дають можливість спростити донесення інформації та зробити це ефективно. Під час вебінару учасники дізнаються про:

  • Використання різних типів візуального контенту для внутрішніх комунікацій
  • Типи відео для внутрішніх комунікацій та ідеї для комунікаційних кампаній 
  • Лайфхаки роботи над створенням контенту: самостійно VS з підрядником

Для кого: Цей вебінар буде корисним для HR-керівників, HR-спеціалістів, які працюють з Internal communications або HR-маркетингом.

Коли:  23 грудня, 17:00-18:00

Вартість участі:  150 грн*. Для випускників та учасників програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь у вебінарах безкоштовна

Контактна особа: Вікторія Корінь, vkorin@lvbs.com.ua

 

[register-button token=’5fce26e7-0d651d14-2da9-c1c52d394eb9′ title=’Зареєструватись’]

*Після реєстрації за годину до події на електронну скриньку, яку ви вказали, ви отримаєте лінк на онлайн-презентацію, яка проходитиме на платформі zoom.

Спікери зустрічі: 

Христина Бойко, експертка з комунікацій та креативна продюсерка  відео агенції AND ACTION.

Віталій Небельський, лідер анімаційного напрямку з відео агенції AND ACTION.