Книжковий клуб LvBS Alumni. Богдан Гаврилишин «Залишаюсь українцем»

Бізнес-школа УКУ запрошує на четверту зустріч Книжкового клубу, членами якого є випускники та учасники магістерських програм LvBS. У грудні ми рефлексуватимемо над книгою Богдана Гаврилишина «Залишаюсь українцем». Історія найвидатнішого українця нашого часу, розказана ним самим.

книжковий клуб

Книга опублікована у 2021 році. Як зазначає видавець, справедливіше було б назвати її «епопеєю», що відтворює історичні події майже століття, вміщає переплетені між собою долі багатьох країн, народів і окремих людей в одній-єдиній особі. Особі, яку доля щедро обдарувала величезною любов’ю до рідної землі, й саме ця любов допомагає підкорити такі вершини, що їх, здавалось би, неможливо здолати самотужки.

Ідеаліст і прагматик, гуморист і зухвалець, всесвітньовідомий економіст і меценат, суспільний діяч і радник кількох президентів України, засновник Міжнародного інституту менеджменту – першої в Україні бізнес-школи – і він же – хлопчик із карпатського села, а згодом простий канадський лісоруб Богдан Гаврилишин оповідає карколомну історію власного життя й цілої епохи.

«Богдан Гаврилишин був Вчителем, Наставником, Натхненником, прикладом надії та віри в Добро і в добрих. Він бачив позитив та потенціал у кожній людині і в кожній ситуації. Вірячи в добро і диво, Богдан Гаврилишин їх творив, докладався до виховання нового покоління молодих українців, які за його прикладом готові жити і діяти, змінювати і змінюватися, рости і жертвувати. Це багата спадщина, неоціненний дар, який він нам залишив», – говорить Архиєпископ Борис Ґудзяк, Митрополит Філадельфійський.

Цю зустріч Клубу прийматиме у себе компанія inVerita, співзасновником якої є Зорян Гудзій, член LvBS Club. «Місія компанії inVerіta: «To be the Face of Ukraine to the Rest of the World». Таким чином, життя та бачення Богдана Гаврилишина, які він описав у своїй книзі “Залишаюсь Українцем”, глибоко резонують з нашими поглядами та цінностями. Ми будемо раді бачити усіх бажаючих на обговоренні даної книги в офісі Компанії і, сподіваємось, станемо комфортним майданчиком для нього.»

У компанію нас запросив випускник програми MSc in Innovations and Entrepreneurship Олег Піх.

Збір о 18:30 у середу, 22.12.21
Початок о 18:45.
Тривалість: орієнтовно 2 години.
Адреса: м. Львів, вулиця Івана Франка, 102

Зголошуйтесь до ділення рефлексією, обирайте цитату, яка вас особливо зачепила, розповідайте кейси з вашого бізнесу, читайте разом з нами!

Пригадуємо, що мета клубу – об’єднати випускників довкола читання і рефлексій передусім бізнес-літератури, але не лише її, із залученням експертів і в клубному форматі Alumni LvBS. Це також можливість спілкуватись у спільноті Alumni, lifelong learning, особистісний розвиток. Книжковий клуб діятиме на постійній основі, зустрічі відбуватимуться раз у два місяці. Книжки обиратимуть учасники клубу з переліку, який формуватиметься за рекомендаціями викладачів школи, світових бестселерів, топ-книг із різних напрямків. Членом клубу можуть стати випускники магістерських програм LvBS, гостями можуть бути учасники магістерських програм LvBS та запрошені експерти.