Курс Performance Management and Employee Engagement з Деніелом Льюїсом

Долучайтеся до навчального курсу Performance Management and Employee Engagement з Деніелом Льюїсом (Великобританія), автором програм з розвитку лідерських якостей (©Challenger Leadership development) та з розвитку керівних якостей (Executive Development). Курс відбудеться 21-23 березня для учасників магістерської програми MA in Human Resources and Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ. Ви також можете стати його учасником, дізнавайтесь деталі:

Мета курсу – створити розуміння систем управління продуктивністю, а також методів залучення працівників. Кожен учасник матиме змогу проаналізувати власний рівень кваліфікації та ефективності в цих процесах, підвищити рівень самосвідомості та побачити шлях до саморозвитку. Це є основою для ефективного ведення інших членів команди. Також учасники отримають інструменти для кращого розуміння таких важливих тем,  як побудова високопродуктивних команд, розвиток персоналу та використання різноманітності. Курс додасть більшої впевненості у залученні персоналу та управлінні організаціями.

Навчання спрямоване на те,  аби учасники могли:

  • розуміти системи управління ефективністю ( постановка SMART цілей)
  • знати систему оцінки та її зв’язок із системою винагород
  • розуміти природу та важливість надання зворотного зв’язку від лінійних керівників (зустрічі один на один)
  • розуміти та вміти застосовувати методи управління ефективністю
  • як працювати над рівнем залученості (Engagement surveys та як з ними працювати)

Тривалість курсу: 3 дні (з 10.00 до 18.00), мова викладання – англійська (без перекладу)
Умови для учасників: рівень англійської: Intermediiate +; досвід роботи: 2+ роки у HR-напрямку
Вартість курсу 15 тис. грн

Зверніть увагу! Після реєстрації вам автоматично прийде лист підтвердження. Далі менеджер програми сконтактується з вами для проведення короткої співбесіди.

MA in Human Resources and Organization Development – єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку. З 1 березня розпочато набір на програму!

Контактна особа: менеджер HR&OD програм Христина Дольна, +38 (067) 672 58 00, kdolna@lvbs.com.ua

Деніел Льюїс має понад 30-річний досвід роботи у корпоративному секторі у шести країнах світу. Протягом останніх 15 років він допомагав компаніям у Східній, Центральні та Західній Європі розвивати лідерські навики менеджерів, від найнижчої ланки до C-suit рівня. Вже понад 30 років працює на керівних посадах у таких провідних компаніях, як Nestlé, General Motors, SABMiller та Heineken. Він допомагав компаніям у сфері формування керівних та лідерських навичок, долучився до успішної зміни корпоративної культури у Південній Африці та навчив під час цього процесу понад 250 осіб. Деніел є автором програм розвитку лідерських якостей (©Challenger Leadership development) та програми розвитку керівних якостей (Executive Development). Він – висококваліфікований консультант, надавав допомогу компаніям у пришвидшенні формування лідерських якостей перспективних осіб та старшого керівництва. Він є сертифікованим коучем (Коледж менеджменту Генлі) та має усі повноваження для застосування прийомів Майєрс Бріггз (MBTI) та психометричних прийомів FIRO-B.