Курс «Планування та інструменти пошуку персоналу» з Анною Васюхно та Олександрою Альхімович [Київ]

Долучайтеся до навчального курсу «Планування та інструменти пошуку персоналу» з Анною Васюхно та Олександрою Альхімович. Курс відбудеться 29-31 січня у межах магістерської програми MA in Human Resources and Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ. Ви також можете стати його учасником, дізнавайтесь деталі:

Одна із фундаментальних цілей HR функції – це мобілізація робочої сили. Організації можуть функціонувати лише в тому випадку, якщо вони вміють збирати команди людей, що мають необхідні навички, підходи та досвід, які відповідають цілям цих організацій. Наступною метою є збереження ефективних людей в команді якомога довше. Інколи також потрібно звільняти людей з організацій.Цей курс зосереджується не лише на практичних аспектах пошуку, відбору, утримання та звільнення працівників, а також на стратегічних аспектах, які забезпечать слухачів знаннями та вміннями, необхідними для планування та управління талантами в глобальному контексті.

По завершенні курсу, учасники отримають наступні знання та зможуть застосувати їх під час розгляду кейсів: 

  1. Розуміти основні сучасні тренди ринку праці та їхню значимість для планування команди;
  2. Відігравати провідну роль у розробці та оцінці стратегії управління ресурсами та талантами;
  3. Впроваджувати технології та інструменти планування талантів для досягнення довгострокових цілей організації;
  4. Керувати процесами по залученню, пошуку, відбору, адаптації, утриманню персоналу ефективно, впевнено, професійно, згідно з діючим законодавством;
  5. Управляти стратегією скорочення працівників.

Цільова аудиторія курсу:

  1. Менеджери, які несуть відповідальність за HR-рішення на операційному, тактичному або стратегічному рівнях;
  2. HR-спеціалісти, які працюють у команді та менеджери HR-функцій, які прагнуть до вдосконалення та розвитку кар’єри;
  3. Менеджери, які несуть відповідальність за функціонування та діяльність HR всередині організації без виділеної HR-функції;
  4.  Незалежні або працевлаштовані консультанти, які надають підтримку організаціям у досягненні їх HR-цілей.

Тривалість курсу: 3 дні (з 10.00 до 18.00)

Умови для учасників: досвід роботи 2+ роки в межах управління персоналом. Зверніть увагу! Після реєстрації менеджер програми сконтактується з вами для проведення короткої співбесіди.

Вартість курсу: 8 тис. грн.

[register-button token=’5e1c594d-cf710b64-90b9-7a2401ead501′ title=’Зареєструватись’]

Контактна особа: менеджер HR&OD програм  Кухтяк Катерина, kkukhtiak@lvbs.com.ua, 050 15 24 735

MA in Human Resources and Organization Development – єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку.

Анна Васюхно понад 17 років займала ключові посади в HR, Sales & Customer Care, Consulting. На сьогоднішній день – керуючий партнер міжнародної рекрутингової компанії VSK Consulting. Працювала в таких компаніях, як Vodafone Ukraine, Фарлеп-Інвест (ТМ VEGA), Microsoft, була проектним менеджером у телекомунікаціях, страхуванні, банках та інших галузях. Отримала сертифікат PMD від бізнес-школи МІМ-Київ та HR-сертифікації від CIPD – Королівського інституту з розвитку персоналу у Лондоні.   

Олександра Альхімович більше 15 років займала ключові посади в HR та менеджменті. З 2012 року приєдналась до компанії Luxoft, розпочавши свою кар’єру у ролі регіонального менеджера до керуючого директора в Україні. Працювала експертом зі стратегічного розвитку Офісу по залученню інвестицій при Кабінеті Міністрів, академічний лідер програми MA in Human Resources and Organization Development LvBS, ментор соціальних проектів по заохоченню дівчат у STEM. Викладачка Центру лідерства УКУ, сертифікований HR, assoc CIPD Королівського інституту з розвитку персоналу у Лондоні, учасник навчальних програм Гарвардської бізнес школи.