Бізнес-школа УКУ запрошує вас на ще одну зустріч з іноземною експерткою. Лінда Нетч, викладачка Гарвардської Школі права та Бізнес-школи УКУ, співавторка курсу Road to Recovery, працюючи з українським політикумом, бізнесом та студентами і розуміючи виклики країни в стані війни та потреби у навичках переговорів після її завершення, готова ділитися своіми знахідками та порадами. Також, своїми знаннями з нами ділитиметься Дмитро Шеренговський, проректор із зовнішніх зв’язків та суспільного служіння УКУ. Запрошуємо вас на зустріч «Winning the negotiations: what does it mean?», про те як усвідомлено та успішно домовлятися і досягати бажаного результату, що відбудеться 25 квітня.
Під час події ми дізнаємось:
- як правильно визначати поняття «перемовин» та як зрозуміти чи ви перемогли
- ключові навички та аспекти для ведення перемовин
- який вид «культури» перемовин необхідний Україні
Також в межах цієї події у вас буде можливість дізнатися про освітні можливості від Бізнес-школи УКУ, поспілкуватися з менеджерами магістерських програм та дізнатися все про Вступ 2024! Після події на вас чекає нетворкінг з частуванням.
Спікери:
Лінда Нетч – засновниця компанії Align Consulting і викладачка права в Школі права Гарвардського університету. Проекти Лінди включають допомогу компаніям у підготовці до великих переговорів, співпрацю з міжнародними організаціями для вирішення культурних і комунікаційних проблем, а також впровадження ініціатив з розвитку лідерства та корпоративних змін. Наразі вона працює генеральним менеджером компанії FLEX by Fenwick. Вона також виступала посередником у федеральних контрактних і трудових суперечках і фасилітувала сесії щодо змін федеральних правил і норм. Перед приватною юридичною практикою Лінда служила офіцером у ВПС США – спочатку менеджером програми зв’язку та електроніки для супутникового проекту НАТО, а потім як адвокат, котра займалась кримінальним переслідуванням, контрактним і трудовим правом.
Дмитро Шеренговський – проректор із зовнішніх зв’язків та суспільного служіння УКУ, фахівець з освітньої експертизи, міжнародних відносин, менеджменту та управління. З 2014 року займався міжнародними академічними зв’язками УКУ, пізніше став проректором з академічних питань та інтернаціоналізації. Колишній консультант ПРООН Україна з розробки онлайн-навчання для бізнесу зі сталого розвитку, член Midwest Political Science Association (США), OSCE Research Network та International Studies Association. Колишній член Галузевої експертної ради 29 «Міжнародні відносини» Національного агентства з якості вищої освіти.
Ця подія буде корисна:
- підприємцям, власникам бізнесів, С-level менеджерам, керівникам, стартаперам
- маркетологам, HR-фахівцям
- усім, хто цікавиться вмінням найкращих презентацій та хоче покращити навики переговорів.
Таймінг:
18:30-19:00 – реєстрація
19:00-20:30 – лекція та запитання від учасників.
20:30-21.20 – нетворкінг учасників за участі спікера та частування.
Дата та час: 25 квітня о 19:00
Місце проведення: Світлиця Колегіуму №2, вул. Козельницька, 2б АБО онлайн
Мова: англійська
Вартість: 800 грн для учасників офлайн, 500 грн для учасників онлайн