LvBS Club: Як успішний бізнес впливає на розвиток країни? Історія Миколи Кмітя

17 травня, у п’ятницю, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на зустріч у Тернополі «Як успішний бізнес впливає на розвиток країни?» з Миколою Кмітем, бізнесменом, сенатором Українського католицького університету та жертводавцем.

Через власну підприємницьку історію Микола Кміть розповість про бізнес не лише як про джерело прибутку, а й про відповідальність підприємців за громаду та країну загалом. Також обговоримо, як компанії можуть підтримувати освіту та молоде покоління.

Модераторка зустрічі: Світлана Кирильчук, PR & Partnership manager (LvBS)

Час зустрічі: 17 травня (п’ятниця), 18:00 (реєстрація о 17:30)
Місце проведення: Тернопіль, бульвар Тараса Шевченка, 23, літня тераса «Pasta Fresca»

Участь безкоштовна за умови реєстрації.

[register-button token=’5cc1cdb1-72c4aba6-0ff1-f4f5702bb763′ title=’Зареєструватись’]

Контактна особа: Ірина Андреасен, iandreasen@lvbs.com.ua, +38097 96 51 921.

Довідка. Микола Кміть, голова наглядової ради ТзОВ «Сонячна електростанція «Богородчанська-1», голова Львівської обласної державної адміністрації (2008-2010).

У березні 2019 року LvBS об’єднала випускників програм «Ефективне управління малим бізнесом» та «Менеджмент для лідерів», а це близько 450 підприємців та управлінців, у LvBS Club. Участь в клубі передбачає регулярні зустрічі на актуальні для бізнесу теми у різних форматах, від лекцій до інтерактивних воркшопів, а також доступ до закритих заходів LvBS та інші спеціальні пропозиції. Дізнатися більше тут.