LvBS education night: Креативність як неминучість у бізнесі [Київ]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує 16 травня у Києві на LvBS education night. Говоритимемо на тему: «Креативність як неминучість у бізнесі». Спікером нашої зустрічі-дискусії буде український музикант, арт-менеджер, засновник арт-центру «Я Галерея» Павло Гудімов, а також Олександра Альхімович, викладач LvBS, експертка з питань стратегії та лідерського розвитку, близько 5 років займала ключові позиції у компанії Luxoft Ukraine.

Подискутуємо про таке:

  • Що таке креативність, новаторство та чи може без цього вижити сучасний бізнес?
  • Креативність в управлінні компанією, розробці стратегії, підборі та управлінні персоналом. Чи допустима вона?
  • Новаторами народжуються чи стають? Який шлях від прагматизму до креативності та як розвинути в собі нові компетенції?

Наші спікери:

Павло Гудімов, український музикант, арт-менеджер, засновник арт-центру «Я Галерея». 2007-го заснував культурний холдинг «Гудімов арт-проект», до складу якого ввійшли видавництво «Артбук», креативна група «Акцент», архітектурна майстерня «Я Дизайн», арт-центр «Я Галерея», музичний гурт «Гудімов». 2016 року його «Тіні» стали найкращим проектом року, а вже у вересні 2017-го в стінах Національного художнього музею України відкрилася велика виставка «Енеїда».

Олександра Альхімович: викладач Львівської бізнес-школи УКУ та Центру лідерства УКУ. Близько 5 років займала ключові позиції у компанії Luxoft Ukraine. На посаді керуючого директора відповідала за розвиток бізнесу в Україні, операційне управління компанією, побудову системи ефективної взаємодії підрозділів. Раніше Олександра працювала також на керівних посадах в компаніях Exigen Services і Rainford Milk factory.

У заході також візьмуть участь учасники та випускники наших магістерських програм: Key Executive MBA – програми для власників та керівників бізнесу, MA in HR and Organization Development – програми з управління персоналом та організаційного розвитку та MSc in Innovations and Entrepreneurship – програми для молодих людей, що готові до створення та запуску своїх бізнес-проектів.

LvBS education night – це ще й чудова нагода за келихом вина познайомитися ближче з Львівською бізнес-школою УКУ, її учасниками та випускниками, домовитися про зустрічі з менеджерами програм та відвідати навчальні модулі.

Запрошуємо на зустріч:

  • керівників та топ-менеджерів компаній,
  • власників компаній
  • фахівців у сфері HR, які прагнуть розвивати власні компетенції;
  • досвідчених менеджерів та директорів з управління персоналом;
  • молодих підприємців, які на шляху до створення власної справи

Вхід вільний, тільки за умов підтвердженої реєстрації: https://goo.gl/vRZ8Z2
*Кількість місць обмежена. Організатори залишають за собою право відмовити в участі

Коли: 16 травня, середа. З 19:00 до 21:30.
Де: Creative Quarter  BC GULLIVER (БЦ Gulliver, Спортивна площа, 1А, Київ)
Контактна особа: Олена Янковська, media@lvbs.com.ua, 0663989459

Довідка. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) заснована 2008 року Українським католицьким університетом та провідними компаніями з різних галузей. Місія Школи: Україна на бізнес- карті світу. Школа пропонує чотири професійні програми магістерського рівня та програми управлінського розвитку, а також корпоративні програми навчання. LvBS має міжнародну акредитацію Central and East European Management Development Association.