LvBS – інформаційний партнер HR for Business Conference в Івано-Франківську

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – інформаційний партнер наймасштабнішої конференції в Івано-Франківську про HR для бізнесу – HR for Business Conference, що відбудеться 5 жовтня.

Сучасні бізнесові реалії складні, як ніколи. Керівники, власники, менеджери з персоналу зіштовхуються з надскладними задачами: важливо не лише знайти працівників, але й втримати їх. Зробити так, щоб ця співпраця була взаємно корисною та продуктивною.

Конференція HR for Business – це місце зустрічі й обміну найкращими НR-практиками, ідеями, знаннями, шанс для кожного бути причетним до розвитку бізнесової культури. Це можливість створення приємного і затишного середовища для початку нових знайомств, контактів, нетворкінгу, і отримання корисної інформації про бізнес і цінність людини в ньому.

Спікери та теми

Cеред спікерів – випускниці магістерської програми MA in Human Resources and Organization Development Наталя Кіяновська, Анна Олексин та Ірина Фіщук.

Для кого: власників та керівників бізнесу, HR різних видів компетенцій, рекрутерів, менеджерів різних спеціалізацій, студентів, які прагнуть зробити кар’єру в HR. Конференція буде цінною усім, хто розуміє, що невід’ємний рушійний фактор бізнесу – це люди.

Вартість участі: 250 грн
Місце проведення: Університет Короля Данила
Квитки: https://2event.com/events/1796533