Майстер-клас: «Key Executive МВА-сторітелінг. Для чого мені бізнес-освіта» [Київ]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма професійного рівня Key Executive MBA запрошують 21 травня на майстер-клас: «Кey Executive МВА-сторітелінг. Для чого мені бізнес-освіта». Подія відбудеться у межах LvBS Open House у Києві: Переваги навчання у Львівській бізнес-школі УКУ.

Говоритимемо з відомими власниками бізнесу:

✔️Про їхні історії успіху
✔️Що спонукало навчатися у дорослому віці
✔️Як бізнес-освіта вплинула на особистісний та професійний розвиток
✔️Як змусити себе виходити із зони комфорту і який результат це приносить
✔️Про нетворкінг та спільноту – у чому їх головна цінність

Учасники дискусії – відомі бізнесмени, представники програми Key Executive MBA:

Михайло Корилкевич, член академічної ради програми Key Executive MBA, член Наглядової ради Групи компаній «МОНСТЕРА». Засновник і президент Української асоціації вапняної промисловості. Голова правління Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну».
Максат Сабиров, співвласник компаній у сферах ІТ та добувної промисловості в Киргизстані. Перший учасник програми, який переїхав до України на 2 роки, щоб навчатися у Львівській бізнес-школі УКУ.
Віталій Коваль, директор компаній «ВВВ Монтаж» (будівництво доріг) та «Санако» (аграрний бізнес); віце-президент Асоціації спортивної боротьби України.

Key Executive MBA – це програма для власників та керівників бізнесу, яка дає саме ті знання, які підсилять досвід для трансформації компанії перед викликами майбутнього.

Open House Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) – це чудова нагода відвідати майстер-класи від магістерських програм Школи, дізнатися більше про кожну з них, поспілкуватися з менеджерами програм, викладачами та випускниками LvBS і розвіяти свої міфи щодо бізнес-освіти та навчання у дорослому віці та впродовж усього життя. Окрім цього, ми надамо вам чіткий план дій та розповімо про ваші подальші кроки, необхідні для успішного вступу.

Програма заходу:
18:30 вітальна кава
19:00 ярмарок навчальних програм (можливість взяти участь в індивідуальних сесіях-презентаціях магістерських програм LvBS)
19:45 паралельні майстер-класи/воркшопи від програм (інформація доповнюється, слідкуйте за нашими анонсами).

Участь безкоштовна за умови підтвердження РЕЄСТРАЦІЇ*:

[register-button token=’5caeece0-590d8cbe-84ed-3c062a425e80′ title=’Зареєструватись’]

*Будь ласка, в реєстраційній формі уважно вказуйте майстер-клас, який плануєте відвідати.

Місце проведення: Київ, вул. Васильківська, 24, коворкінг «Між вухами» (метро Васильківська).
Контактна особа: Анастасія Дякун, +38 (073) 041 25 99, adyakun@lvbs.com.ua.

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 11 років. Місія: LvBS – «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють 5 магістерських програм, зокрема, Key Executive MBA. Підходи до структури програм виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом.