LvBS Open House у Києві: Переваги навчання у Львівській бізнес-школі УКУ

10 Кві 2019

Зустрічайте Львівську бізнес-школу УКУ (LvBS) в Києві! На 21 травня магістерські програми професійного рівня Школи підготували для вас п’ять унікальних майстер-класів у межах LvBS Open House. Почуємо про: МВА-сторітелінг – реальні історії українських бізнесменів. Для чого бізнес-освіта, коли ти працюєш в ІТ? Зворотний зв’язок як інструмент управління командою. Що справді необхідно для запуску бізнес-ідей? Ключові знання та навички для маркетологів майбутнього.

Ми запланували майстер-класи від магістерських програм Школи, презентації програм та знайомство з їхніми менеджерами, викладачами та випускниками LvBS.

Програма заходу:
18:30 Реєстрація та вітальна кава
19:00 Ярмарок навчальних програм (можливість взяти участь в індивідуальних сесіях-презентаціях магістерських програм LvBS)
19:45 Паралельні майстер-класи/дискусії від магістерських програм

  1. Кеy Executive МВА-сторітелінг. Для чого мені бізнес-освіта.

Спікери:
Михайло Корилкевиччлен академічної ради програми Key Executive MBA, член Наглядової ради Групи компаній «МОНСТЕРА». Засновник і президент Української асоціації вапняної промисловості. Голова правління Рівненського обласного благодійного фонду «Любіть Україну».
Максат Сабиров, співвласник компаній у сферах ІТ та добувної промисловості в Киргизстані. Перший учасник програми, який переїхав до України на 2 роки, щоб навчатися у Львівській бізнес-школі УКУ.
Віталій Коваль, директор компаній «ВВВ Монтаж» (будівництво доріг) та «Санако» (аграрний бізнес); віце-президент Асоціації спортивної боротьби України, випускник програми Key Executive MBA LvBS..

  1. MSc in Technology Management.   «Для чого бізнес-освіта, коли ти працюєш в ІТ?»

Спікер: Ольга Прихно, COO Innovecs, учасниця програми MSc in Technology Management LvBS.

  1. MA in Human Resources and Organization Development. Майстер-клас: «Зворотний зв’язок як інструмент управління командою»

Спікер: Ірина Тимощенко, менеджер People Advisory Services компанії Ernst & Young (EY), випускниця програми MA in Human Resources and Organization Development LvBS.

  1. MSc in Innovations and Entrepreneurship. Майстер-клас «Fail fast, succeed faster: що справді необхідно для запуску бізнес-ідей?»

Спікери:
Мартин Ковалко, CMO у компанії LOOQME, Co-Founder БоЇм.Гастромандри, Співорганізатор TEDxLviv, випускник програми з інновацій та підприємництва LvBS.
Лариса Немеш, співзасновниця та керуючий партнер мережі коворкінгів ПеремогаSpace, випускниця програми.
Модератор: Роман Зінченко,викладач LvBS, співзасновник Української мережі енергетичних інновацій «Грінкубатор», голова енергетичного комітету Української асоціації венчурного та приватного капіталу UVCA, консультант з комунікацій та презентаційного мистецтва.

  1. MSc in Marketing Management. Майстер-клас/дискусія «Ключові знання та навички для маркетологів майбутнього»

Спікери:
Ігор Дідок, маркетинг-директор групи компаній «Модерн-Експо», що має 17-річний досвід керування маркетингом в роздрібних мережах, компаніях громадського харчування, а також у фінансовій сфері.
Ніна Міщенко, керівник департаменту креативного маркетингу і комунікацій компанії TARYAN GROUP.

Список спікерів доповнюватиметься. Під час події ви зможете обрати лише один з майстер-класів від однієї з магістерських програм, адже ці заходи відбуватимуться одночасно. Будь ласка, оберіть найбільш корисний та цікавий для вас захід та вкажіть про це при заповненні реєстраційної форми. Вхід вільний лише за умови підтвердженої реєстрації від організаторів.

[register-button token=’5caeece0-590d8cbe-84ed-3c062a425e80′ title=’Зареєструватись’]

Місце проведення: Київ, вул. Васильківська, 24, коворкінг «Між вухами» (метро Васильківська)
Контактна особа: Олена Янковська, +38 (066) 3989459, media@lvbs.com.ua
Open House – це формат «Дня відкритих дверей» і чудова можливість дізнатися більше про магістерські  програми професійного рівня, що пропонує LvBS, а також про програми Executive Education:
– у чому переваги та відмінності цих навчальних програм на ринку
– які головні точки диференціації
– кому будуть корисні ці навчальні програми
– як бізнес-освіта може вплинути на особистісний та професійний розвиток
– історії випускників
– тренди, які допомагають бути готовими перед викликами майбутнього.

На LvBS Open House ви зможете під час індивідуальних сесій дізнатися точково про кожну окрему магістерську програму:

Key Executive MBA – це програма для власників та керівників бізнесу, яка дає саме ті знання, які підсилять досвід для трансформації компанії перед викликами майбутнього.
MSc in Technology Management – єдина у Східній Європі програма, розроблена для управлінців та топ-менеджерів технологічних компаній, завдання якої – об’єднати та підсилити їхні технічні та бізнес-компетенції, поглиблення розумінь потреб клієнтів, розвиток власних управлінських та лідерських навичок.
MA in Human Resources and Organization Development – єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку. Розроблена спеціально для тих HR-фахівців, що прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути професійні компетенції майбутнього.
MSc in Innovations and Entrepreneurship (Інновації та підприємництво) – унікальна програма магістерського рівня в Україні, яка надає системні знання для створення власного бізнесу в технологічній або інноваційній сферах.
MSc in Marketing Management – сучасна європейська магістерська програма з маркетингового менеджменту, що об’єднує найкращі практики світової бізнес-освіти та досвід українських та міжнародних компаній. Для молодих людей, які хочуть побудувати кар’єру у сфері маркетингу та реалізовувати неординарні проекти.

Довідка. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) оголосила про початок вступної кампанії – Вступ-2019. Це Твій час! Ми запрошуємо на 5 магістерських програми професійного рівня, акредитованих Міністерством освіти та науки України. Якщо ви в роздумах про бізнес-освіту і готові інвестувати у свій розвиток вже сьогодні та розпочати навчання на дворічній магістерській програмі професійного рівня вже цієї осені – ми маємо для вас чіткий план. Долучайтесь до спільноти зростання LvBS!