Вступ-2019. Це Твій час!

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) оголошує про початок вступної кампанії – Вступ-2019. Це Твій час! Ми запрошуємо на 5 магістерських програм професійного рівня, акредитованих Міністерством освіти та науки України: Key Executive MBA, MSc in Technology Management, MA in Human Resources and Organization Development, MSc in Innovations and Entrepreneurship, MSc in Marketing Management. Долучайтесь до спільноти зростання LvBS!

З лютого реєструйтесь на сторінках програм на нашому сайті та заповнюйте аплікаційну форму на креативні, нестандартні та практично-орієнтовані 2-річні програми магістерського рівня:

Key Executive MBA (Бізнес-адміністрування) – навчальна програма для власників та керівників бізнесу, які приймають стратегічні рішення щодо майбутнього компанії.

MSc in Technology Management (Управління технологіями) – єдина у Східній Європі програма, розроблена для управлінців та топ-менеджерів технологічних компаній, завдання якої – об’єднати та підсилити їхні технічні та бізнес-компетенції.

MA in Human Resources and Organization Development (Управління персоналом та організаційний розвиток) – єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку.

MSc in Innovations and Entrepreneurship (Інновації та підприємництво) – для амбітних людей, що готові до створення та запуску своїх бізнес-проектів.

MSc in Marketing Management – сучасна європейська магістерська програма з маркетингового менеджменту, що об’єднує найкращі практики світової бізнес-освіти та досвід українських та міжнародних компаній. Для молодих людей, які хочуть побудувати кар’єру у сфері маркетингу та реалізовувати неординарні проекти.

Повний пакет документів подається до приймальної комісії після проходження співбесіди,  або в електронній формі за посиланням (нижче вказані терміни та графік роботи приймальної комісії). Адреса приймальної комісії: Львів, вул. Свєнціцького, 17, авд. 120 (з 10:00 до 18:00).

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ:

 • заява в паперовій формі
 • диплом державного зразка про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра, спеціаліста, магістра за особистим вибором оригінали та додаток до нього або копії;
 • копія документа, що посвідчує особу та громадянство (1, 2, 11 сторінки) або копію ID-картки із реєстрацією про місце проживання;
 • копію ідентифікаційного коду;
 • копія екзаменаційного листка вступних випробувань з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступників, які складають ЗНО;
 • копію військового квитка або приписного свідоцтва (для хлопців), крім випадків, передбачених законодавством;
 • шість кольорових фотокарток розміром 3х4 см;
 • есе на визначену програмою тематику. Детальна інформація.

Вступні іспити та конкурсні бали
При прийомі на навчання, конкурсний бал обчислюється як сума результатів:

 • фахового випробування (макс. к-сть – 200 балів),
 • вступного іспиту з англійської мови (макс. к-сть – 200 балів),
 • середнього балу документа про здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний рівень) на основі якого здійснюється вступ (макс. к-сть – 20 балів).

Для абітурієнтів, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня) за іншою спеціальністю необхідною умовою допуску для здачі фахових випробувань є попереднє успішне складання додаткового вступного випробування.

ПРОЦЕДУРА ТА ТЕРМІНИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ

I етап: Реєстрація для складання єдиного фахового вступного іспиту з іноземної мови (для вступників, які вступають на основі  диплому бакалавра)*. З 13 травня до 03 червня 2019 року (18:00). Реєстрація відбувається після складання додаткового фахового вступного випробування.

II етап: Складання додаткового вступного випробування для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого з іншою спеціальністю (напрямом підготовки). З 13 травня  до 31 травня 2019 року (або  перед фаховими вступними  випробуваннями у липні з 15 по 22 липня (за наявності складеного ЗНО для тих, вступає на основі диплому бакалавра)). За докладною інформацією про складання додаткового іспиту потрібно звернутись до менеджера програми.

III етап: Прийом заяв та документів для осіб, які мають право брати участь у конкурсному відборі за спеціальними правами (вступати на основі вступних іспитів, а не ЗНО). З 17 червня (до 18.00 год.) 25 червня 2019 року.

IV етап: Єдиний фаховий вступний іспит з іноземної мови (додаткова сесія буде визначена Українським центром оцінювання якості освіти), для тих хто вступає на основі диплому бакалавра. 2 липня 2019 року (Іспит проходить у локаціях, визначених УЦОЯО).

V етап: Прийом заяв та документів (з 10 липня до 23 липня 2019 року (18:00)).

VI етап: Проведення  вступних випробувань (1-й потік – з 17 липня по 22 липня 2019 р, 2-й потік – 24 липня-26 липня 2019).

VII етап: Рекомендації до зарахування (5 серпня 2019 р.)

VIII етап: Вибір місця навчання (подача оригіналів дипломів та додатків до них) про здобуту раніше освіту не пізніше 17:00 год 10 серпня 2019 року.

IX етап: Зарахування не пізніше 18:00 год 12 серпня 2019 року
За умови наявності вільних місць можливе проведення додаткових наборів у вересні та жовтні.

РОЗКЛАД ІСПИТІВ
Вступні випробування відбуватимуться у два потоки 17-22 липня та 24 липня-26 липня. З детальним розкладом вступних випробувань можна ознайомитись після 1 травня на сайті для вступників за посиланням.

ЗРАЗКИ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
З програмами вступних випробувань можна буде ознайомитись за посиланням після  1 травня 2019 року

Вступники на навчання на здобуття ступеня магістра, які подавали документи в електронній формі, повинні подати заяву про вступ за обраною спеціальністю, освітньою програмою особисто до Приймальної комісії ВНЗ «Український католицький університет» перед початком вступних випробувань. Графік роботи Приймальної комісії.

Більше дізнатися про Навчальні програми LvBS!

Для перших осіб бізнесу Key Executive MBA – програма, яка дає саме ті знання, які мають підсилити досвід для трансформації компанії перед викликами майбутнього. І все це через призму етики та філософії бізнесу, які допомагають вистояти у найскрутніші часи.
MSc in Technology Management – розроблена для керівників вищої ланки технологічних компаній. Спрямована на об’єднання технічних та бізнес-компетенцій, поглиблення розумінь потреб клієнтів, розвиток власних управлінських та лідерських навичок.
MA in Human Resources and Organization Development – розроблена спеціально для тих HR-фахівців, що прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути професійні компетенції майбутнього. Випускники програми активно зростають і стають бізнес-партнерами компаній.
MSc in Innovations and Entrepreneurship ( Інновації та підприємництво)– унікальна програма магістерського рівня в Україні, яка надає системні знання для створення власного бізнесу в технологічній або інноваційній сферах.
MSc in Marketing Management – сучасна європейська магістерська програма з маркетингового менеджменту, що об’єднує найкращі практики світової бізнес-освіти та досвід українських та міжнародних компаній. Для молодих людей, які хочуть побудувати кар’єру у сфері маркетингу та реалізовувати неординарні проекти.

Контактна особа: Уляна Гошко, +38 (098) 350 35 56, ohoshko@lvbs.com.ua