Майстер-клас: «Маркетинг майбутнього: ключові знання та навички» [Київ]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма професійного рівня запрошують 21 травня на майстер-клас від програми MSc in Marketing Management: «Маркетинг майбутнього: ключові знання та навички». Подія відбудеться у межах LvBS Open House у Києві: Переваги навчання у Львівській бізнес-школі УКУ.

Про ключові знання та навички для маркетологів майбутнього розкажуть:

Ігор Дідок, маркетинг-директор групи компаній «Модерн-Експо», що має 17-річний досвід керування маркетингом в роздрібних мережах, компаніях громадського харчування, а також у фінансовій сфері. Керував департаментами маркетингу таких компаній: «Спортмастер», «Пузата хата», СК «Княжа».

Ніна Міщенко, керівник департаменту креативного маркетингу і комунікацій компанії TARYAN GROUP. Працювала журналістом та випусковим редактором на телебаченні, а також у бізнес-виданнях. У минулому – заступник шеф-редактора Forbes та головний редактор порталу Української асоціації рітейлерів.

MSc in Marketing Management – сучасна європейська магістерська програма з маркетингового менеджменту, що об’єднує найкращі практики світової бізнес-освіти та досвід українських та міжнародних компаній. Для молодих людей, які хочуть побудувати кар’єру у сфері маркетингу та реалізовувати неординарні проекти.
Оpen House – це формат «Дня відкритих дверей» і чудова нагода дізнатися більше про магістерські програми професійного рівня, що пропонує LvBS, а також про програми Executive Education.Також у вас буде можливість поспілкуватися з менеджерами програм, викладачами та випускниками LvBS і розвіяти свої міфи щодо бізнес-освіти та навчання у дорослому віці та впродовж усього життя.

Програма заходу:
18:30 вітальна кава
19:00 ярмарок навчальних програм (можливість взяти участь в індивідуальних сесіях-презентаціях магістерських програм LvBS)
19:45 паралельні майстер-класи/воркшопи від програм (інформація доповнюється, слідкуйте за нашими анонсами).

Участь безкоштовна за умови підтвердження РЕЄСТРАЦІЇ*:

[register-button token=’5caeece0-590d8cbe-84ed-3c062a425e80′ title=’Зареєструватись’]

*Будь ласка, в реєстраційній формі уважно вказуйте майстер-клас, який плануєте відвідати.

Місце проведення: Київ, вул. Васильківська, 24, коворкінг «Між вухами» (метро Васильківська).
Контактна особа: Олена Кулигіна, +38(067) 18 06 777, okulygina@lvbs.com.ua

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 11 років. Місія: LvBS – «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють 5 магістерських програм, зокрема, Key Executive MBA. Підходи до структури програм виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом.