Маркетинг, що змінює: онлайн-презентація програми MSc in Marketing Management

Маркетинг – професія майбутнього, а маркетологи – сильне плече бізнесу, особливо в час кризи, коли брендам доводиться трансформуватися з блискавичною швидкістю. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує 21 квітня о 17:00 на онлайн-презентацію магістерської програми MSc in Marketing Management. Це сучасна європейська програма з маркетингового менеджменту, що об’єднує найкращі практики світової бізнес-освіти та досвід українських та міжнародних компаній.

Під час онлайн-презентації своїм досвідом навчання та професійної діяльності поділяться учасники програми MSc in Marketing Management:

  • Дарій Шлемкевич, SMM-менеджер аналітичного центру «Офіс ефективного регулювання BRDO». Дарій розробляє публікації для соціальних мереж, аналізує цільову аудиторію та проводить запуск рекламних кампаній.
  • Марта Рогач, діджитал-маркетинг менеджер в німецькій компанії «Trustshoring». Свій шлях в маркетингу почала з роботи в вендорній компанії Google, де працювала спеціалістом з налаштування та оптимізації рекламних кампаній Google Ads. Після отриманого досвіду роботи у великій корпорації, перейшла в значно меншу за розміром, але дуже динамічну компанію в ІТ-сфері. Зараз Марта працює напряму з СЕО компанії, займається розвитком бренду та маркетинговою стратегією. Водночас в її обов’язки входить безпосередньо створення контенту для веб-сайту та соціальних мереж, SEO оптимізація та е-mail кампанії.
  • Юрій Обач, Marketing Manager у компанії PODAVACH. Вона займається виробництвом, розробкою та продажем аксесуарів для стрільби. Команда, якою управляє Юрій, виросла з 5 до 12 людей за рік. І, за словами Юрія, за час навчання на програмі сама компанія виросла в 4 рази. Про це він зможе більше розповісти під час зустрічі та як навчання сприяло цьому.

Також під час презентації програми MSc in Marketing Management ви дізнаєтесь:

  • Для кого саме це навчання
  • Наскільки програма відповідає нинішнім потребам бізнесу
  • Який досвід необхідний для вступу
  • Як вона вплинула на професійне життя учасників
  • Які бізнес-проекти створюють учасники програми.

Коли: 21 квітня (середа), 17:00

Участь безкоштовна за умови реєстрації:

Після реєстрації за годину до події на електронну скриньку, яку ви вказали, під час реєстрації, ви отримаєте лінк на онлайн-презентацію, яка проходитиме на платформі zoom.

Контактна особа: Олена Мордачева, omordacheva@lvbs.com.ua, +380 63 394 6467

MSc in Marketing Management Львівської бізнес-школи УКУ створена для людей з початковим досвідом у сфері маркетингу та PR, яких цікавить системне навчання та практичних досвід, ґрунтовні знання, здобуті у найкращих експертів галузі, кар’єрне зростання та підсилення усіх необхідних навиків та компетенцій, щоб стати справжнім фахівцем з маркетингу. Програма буде актуальною для тих, хто хоче розуміти ринкові тренди маркетингу і під час навчання створити власне портфоліо з реалізованими маркетинговими проектами та рекомендаціями від компаній після успішного проходження практики у них.

Ви зможете отримати відповіді на всі питання, які вас цікавлять – з перших уст, дізнатися актуальну інформацію щодо формату навчання, структури програми, почути досвід учасників та багато іншого.

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 12 років. Місія: LvBS – «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом. В онлайн-презентації програми MSc in Innovations and Entrepreneurship візьмуть участь: