Презентація книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’» у Івано-Франківську

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Видавництво Старого Лева запрошують на презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’» у Івано-Франківську. У межах презентації автор, відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович представить свою роботу, а також відбудеться обговорення книги зі спеціально запрошеними гостями. Презентація відбудеться у межах співпраці LvBS та «Промприлад. Реновація».

Книга «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’» містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

«Українці мали дві знакові події, дві успішні революції: Помаранчеву та Майдан, коли усі згуртовано відстоювали спільні цінності, що давало відчуття доданої вартості. Це було торжество позитивної суми та інклюзивності (зокрема Майдан молився трьома мовами (християнською, юдейською і мусульманською). Що було після революцій – це вже інше питання, на жаль, спільний ворог є найсильнішим клеєм, проте тільки на деякий час. Але для України принцип позитивної суми – це саме та модель, з якою ми можемо перемогти і об’єднатися у суспільстві», –сказав Мирослав Маринович під час презентації книги у рідному для автора Дрогобичі.

У межах презентації також відбудеться дискусія, учасниками якої будуть:

– Мирослав Маринович, автор, український правозахисник та релігієзнавець, член-засновник Української Гельсинської спілки, учасник Несторівської групи;
Юрій Филюк, засновник платформи «Тепле місто», CEO проекту Promprylad.Renovation (Івано-Франківськ);
Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій, директор з розвитку компанії «pro.mova» (Київ);
– Вікторія Бриндза, соціологиня, викладачка критичного мислення УКУ
– Модератор: Мар’яна Савка, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева» (Львів).

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації:

[register-button token=’5ccc3d87-26cd50e9-1a6d-fb58773d24c9′ title=’Зареєструватись’]

Книгу видано за підтримки випускників Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS): магістерської програми Key Executive MBA, магістерської програми з інновацій та підприємництва, а також магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.

Коли: 28 травня 2019 року, 18:00

Де: м. Івано-Франківськ, Промприлад. Реновація, вул. Академіка Сахарова, буд. 23

Контактна особа: Соломія Саврук ssavruk@lvbs.com.ua, +380 50 289 1210

Графік найближчих презентацій у інших містах:

26 травня – Київ
Також восени 2019 року відбудуться додаткові презентації у Львові, Дніпрі, Одесі та Києві, деталі про кожну з подій будуть висвітлені з часом.

*Довідка: Митрополит Андрей Шептицький  (світське ім’я – граф Роман Марія Олександр Шептицький; 1865-1944) — український релігійний діяч, Єпископ Української греко-католицької церкви, представник галицького польсько-українського графського роду Шептицьких. Читайте статтю про підприємницький хист Андрея Шептицького та історію його діяльності.