Презентація книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’» в Дрогобичі

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Видавництво Старого Лева запрошують на презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’». У межах презентації автор, відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович представить свою роботу, а також відбудеться обговорення книги зі спеціально запрошеними гостями.

 

Книга «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’» містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

«Утім, мабуть, вирішальним є те, що його моральність, його принципи, а також вагомий перелік його дій задля покращення життя мільйонів стають моральним дороговказом, що може виявитися навіть більш важливим для власної турбулентної та дезорієнтованої доби. Цей аналіз змушує нас зупинитися, подумати в інший спосіб: про те, чи мають моральність та етика значення в економіці? Чи діємо ми так, як це буде правильно?», – коментує книгу провідний бізнес-футуролог світу, член Дорадчої ради LvBS Адріан Сливоцький.

Після презентації книги автором, відбудеться дискусія, учасниками якої будуть:

Мирослав Маринович
Ліліана Гентош, дослідниця життя та діяльності Шептицького, наукова працівниця Інституту історичних досліджень ЛНУ ім. Франка
Андрій Юркевич , український театральний режисер, актор, письменник, журналіст, громадський діяч (модератор).

Медіа-партнер – «Варто – Галицькі новини»

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації:

[register-button token=’5cb048ea-1a38e751-50fc-05388cd5cf16′ title=’Зареєструватись’]

Книгу видано за підтримки випускників Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS): магістерської програми Key Executive MBA, магістерської програми з інновацій та підприємництва, а також магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.

Коли: 23 квітня 2019 року, 16:00

Де: головний корпус Державного дрогобицького педагогічного університету ім. Івана Франка (актовий зал)

Контактна особа: Соломія Саврук ssavruk@lvbs.com.ua, +380 50 289 1210

Графік найближчих презентацій у інших містах:

26 травня – Київ
28 травня – Івано-Франківськ
Також восени 2019 року відбудуться додаткові презентації у Львові, Дніпрі, Одесі та Києві, деталі про кожну з подій будуть висвітлені з часом.

*Довідка: Митрополит Андрей Шептицький  (світське ім’я – граф Роман Марія Олександр Шептицький; 1865-1944) — український релігійний діяч, Єпископ Української греко-католицької церкви, представник галицького польсько-українського графського роду Шептицьких. Читайте статтю про підприємницький хист Андрея Шептицького та історію його діяльності.