Презентація книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’»

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Видавництво Старого Лева запрошують на презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’». У межах презентації автор, відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович представить свою роботу, а також відбудеться обговорення книги зі спеціально запрошеними гостями.

Книга «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’» містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

«Утім, мабуть, вирішальним є те, що його моральність, його принципи, а також вагомий перелік його дій задля покращення життя мільйонів стають моральним дороговказом, що може виявитися навіть більш важливим для власної турбулентної та дезорієнтованої доби. Цей аналіз змушує нас зупинитися, подумати в інший спосіб: про те, чи мають моральність та етика значення в економіці? Чи діємо ми так, як це буде правильно?», – коментує книгу провідний бізнес-футуролог світу, член Дорадчої ради LvBS Адріан Сливоцький.

Учасники дискусії:

– Мирослав Маринович, автор, український правозахисник та релігієзнавець, член-засновник Української Гельсинської спілки, учасник Несторівської групи;
– Софія Опацька, Декан-засновниця LvBS, проректорка УКУ;
Олег Яськів, доктор технічних наук, громадський діяч, директор Центру Митрополита Андрея Шептицького;
– Андрій Худо, співзасновник Холдингу емоцій !FEST, член Дорадчої ради LvBS;
– Модератор: Мар’яна Савка, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева».

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації:

[register-button token=’ad921c87-f327-4e2e-8e56-59053f3500ff’ title=’Зареєструватись’]

Книгу видано за підтримки випускників Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS): магістерської програми Key Executive MBA, магістерської програми з інновацій та підприємництва, а також магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.

Коли: 10 квітня 2019 року, 18:30

Де: авд. 127, Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29, Львів

Контактна особа: Соломія Саврук ssavruk@lvbs.com.ua, +380 50 289 1210

Графік найближчих презентацій у інших містах:

23 квітня – Дрогобич
26 травня  Київ
28 травня  Івано-Франківськ
Також восени 2019 року відбудуться додаткові презентації у Львові, Дніпрі, Одесі та Києві, деталі про кожну з подій будуть висвітлені з часом.

*Довідка: Митрополит Андрей Шептицький  (світське ім’я – граф Роман Марія Олександр Шептицький; 1865-1944) — український релігійний діяч, Єпископ Української греко-католицької церкви, представник галицького польсько-українського графського роду Шептицьких. Читайте статтю про підприємницький хист Андрея Шептицького та історію його діяльності.