Презентація книги «Мистецтво стратегії» Ігоря Гриніва за участі Ярослава Грицака та Павла Клімкіна 

15 Бер 2024

Бізнес-школа УКУ та магістерська програма Key Executive MBA запрошують підприємців та власників бізнесу 20 березня на презентацію книги «Мистецтво стратегії» Ігоря Гриніва, українського політика та політтехнолога. Обговорення ситуації в світі і в Україні на тлі сучасних глобальних стратегій і їх конфліктів. Роль України в цих процесах: суб’єкт чи об’єкт? Подія відбуватиметься в межах модулю програми Key Executive MBA.

Ігор Гринів у книжці «Мистецтво стратегії» розкриває секрети успішних і помилкових стратегій, починаючи від давніх воєнних стратегій Римської імперії і дипломатичних ігор Візантійської імперії до Наполеонівських кампаній та світових війн XX століття. Автор також адаптував трактат Сунь-Цзи «Мистецтво війни» для створення читачами власних стратегій в бізнесі і політиці.

      «Воєнна кампанія і виборча кампанія – це мистецтва, які мають багато спільних прийомів і спільну мету – перемогу. Вибори – інструмент боротьби за владу в мирний час», – говорить Ігор Гринів.

Учасники дискусії:
– Павло Клімкін – міністр закордонних справ України (2014-2019).
– Олександр Красовицький – український письменник та видавець, засновник та генеральний директор видавництва «Фоліо». 

Модерує:
Ярослав Грицак – доктор історичних наук, професор Українського католицького університету, директор Інституту історичних досліджень Львівського національного університету ім. І.Франка.

Про книгу:
Поняття стратегії виникло і тривалий час розвивалося виключно у воєнній сфері. Стратегами в античні часи називали полководців, які планували кампанії, вели воєнні дії і відповідали за результат війни. Так тривало майже до середини XX сторіччя, коли поняття стратегії було запозичене для опису бізнес-процесів та політики окремих держав поза військовою сферою, цим терміном почали користуватися для позначення практично будь-якої поведінки чи діяльності, що має визначену мету.   

Про автора:
Ігор Гринів – український політик та політтехнолог. Народився в 1961 році у Львові. Закінчив хімічний факультет (1983 р.) Львівського університету ім. І.Франка та юридичний факультет (1995 р.) Київського університету ім. Т.Шевченка. Почесний професор університету Ланьчжоу.  У 1990 році вперше був обраний депутатом Верховної Ради України, народний депутат України п’яти скликань. Стратег виборчих кампаній Президентів України Віктора Ющенка та Петра Порошенка. Голова Наглядової ради Інституту стратегічних досліджень та прогнозів.

Про програму Key Executive MBA Бізнес-школи УКУ:
Key Executive MBA «Мистецтво творення бізнесу» – це програма для власників та топ-менеджерів (c-level) бізнесу. Асиметричні рішення, нестандартні стратегії, глобальні проєкти – все це завдяки навчанню на цій програмі. Це навчання для власників та топ-менеджерів (С-level) українських компаній, які хочуть масштабувати бізнес в Україні та на міжнародних ринках. Мають мандат на прийняття стратегічних рішень в бізнесі, який працює більше, ніж 5 років на ринку. Тих, хто прагне стратегувати на 10 років, а не на 10 місяців.

Дата та час: 20 березня о 18:00
Локація: Львів, Стрийська 29А, Центр Шептицього, 002 авдиторія
Формат: дискусія
Вартість: безкоштовно, за умови підтвердження реєстрації

Опісля події також відбудеться нетворкінг з частуванням