Презентація книги про Андрея Шептицького на Книжковому Арсеналі

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Видавництво Старого Лева 26 травня 2019 року запрошують на презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’» на Книжковому Арсеналі у Києві. У межах презентації автор, відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович представить свою роботу, а також відбудеться обговорення книги зі спеціально запрошеними гостями. 

«Головне завдання книги – дати можливість Шептицькому заговорити з нашими сучасниками їхньою мовою і дати важливі поради, адже мова Митрополита осучаснена мною, втім – не за рахунок суті самих ідей. Читаючи роздуми Андрея Шептицького, я часто дивувався: як можна було ще у той час писати речі, що так влучно потрапляють у саме серце українців сьогодні? І хоча назва видання здивувала би Митрополита, адже в той час ніхто не вживав такої термінології, та мислення у стилі win-win було очевидне», – розповів Мирослав Маринович на презентації своєї книги у рідному для автора у Дрогобичі.

Книга «Митрополит Андрей Шептицький і принцип ‘позитивної суми’» містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

«Утім, мабуть, вирішальним є те, що його моральність, його принципи, а також вагомий перелік його дій задля покращення життя мільйонів стають моральним дороговказом, що може виявитися навіть більш важливим для власної турбулентної та дезорієнтованої доби. Цей аналіз змушує нас зупинитися, подумати в інший спосіб: про те, чи мають моральність та етика значення в економіці? Чи діємо ми так, як це буде правильно?», – коментує книгу провідний бізнес-футуролог світу, член Дорадчої ради LvBS Адріан Сливоцький.

«Якби в історії творення нашого суспільства не було такої постаті як митрополит Андрей Шептицький, якому було притаманне не лише масштабне візіонерське мислення, але й велика любов до маленької людини, наша реальність була б інакшою. І не знати, чи були б ми тією незалежною державою, якою, попри всі небезпеки, зараз є», – зазначила Мар’яна Савка, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева».

У межах презентації також відбудеться обговорення книги, учасниками якого будуть:

– Мирослав Маринович, автор, український правозахисник та релігієзнавець, член-засновник Української Гельсинської спілки, учасник Несторівської групи;
– Ярослав Рущишин, засновник та генеральний директор ВАТ «Троттола», співзасновник та член Наглядової ради LvBS, громадський діяч, співзасновник Комітету підприємців Львівщини, IT Кластера, Антикорупційного форуму, стратегії та візійного розвитку Львова;
– Євген Глібовицький, експерт з довготермінових стратегій, директор з розвитку компанії «pro.mova»;
– Андрій Андрушків, член Правління Асоціації Випускників УКУ, керівник проектів в ГО «Центр UA», ведучий авторських програм на «UA Суспільне» та «Громадське телебачення»;
– Модераторка: Мар’яна Савка, головна редакторка і співзасновниця «Видавництва Старого Лева».

Вхід вільний.

Книгу видано за підтримки випускників Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS): магістерської програми Key Executive MBA,магістерської програми з інновацій та підприємництва, а також магістерської програми з управління персоналом та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.

Коли: 26 травня 2019 року, 12:00 – 12:45

Де: Київ, вул. Лаврська, 10-12, Книжковий Арсенал Зал «Папір»

Контактна особа: Соломія Саврук ssavruk@lvbs.com.ua, +380 50 289 1210

*Довідка: Митрополит Андрей Шептицький  (світське ім’я – граф Роман Марія Олександр Шептицький; 1865-1944) — український релігійний діяч, Єпископ Української греко-католицької церкви, представник галицького польсько-українського графського роду Шептицьких. Читайте статтю про підприємницький хист Андрея Шептицького та історію його діяльності.