Прибутки, репутація, клієнти: що дає бізнесу соціальна відповідальність?

Лідери у бізнесі розуміють усі переваги корпоративно-соціальної відповідальності (Corporate social responsibility – CSR). Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує 21 березня на зустріч у Львові: «Прибутки, репутація, клієнти: що дає бізнесу соціальна відповідальність?» з професором Columbia School of Professional Studies – Gregory Muth.

 

У часи кризи у компаній із CSR збитки – менші, інвестують у такий бізнес – більше, порівняно з іншими, а також соціально-відповідальний бізнес отримує міцнішу лояльність (і гроші) клієнтів, тож це – справді фінансово вигідно. Сьогодні просто добре робити бізнес – уже не достатньо, потрібно дбати про планету та екологію, а також про людей в сенсі соціально – етичному, це вже не питання вибору, це – необхідність. Та важливо розуміти: принципи корпоративної соціальної відповідальності мають бути впроваджені у всі департаменти, а не триматися на плечах CEO і його управлінців. CSR має бути інтегрована у цінності компанії, тільки тоді вона буде ефективною і матиме якісні показники ROI. Як правильно впроваджувати CSR в українських бізнес-структурах? Як підприємства можуть змінювати суспільство? Про це і не тільки поговоримо із приватним інвестором та професором Columbia University (США), викладачем Центру Лідерства УКУ – Грегом Мюсом. Ви можете також почитати його статтю про те, які інструменти управління варто обирати для досягнення цілей у бізнесі.

Мова доповіді: англійська (без перекладу)
Дата і час: четвер, 21 березня, 18:30
Місце: навчальна авдиторія Церкви Святої Софії Премудрості Божої, вул.Козельницька, 4, Львів.
Участь у події безкоштовна, за умови попередньої реєстрації:

[register-button token=’6eab120f-22d3-42f7-ac73-3ed749272b15′ title=’Зареєструватись’]

Кількість місць обмежена.

Контактна особа: Світлана Кирильчук, 067 76 00 779, skyrylchuk@lvbs.com.ua

Довідка: Приватний інвестор та професор Columbia University (США), раніше займав посаду CEO у  WSL PURE, філантропній організації Світової ліги серфінгу. Грегорі побудував успішну кар’єру фінансиста, включно із створенням та керівництвом компанією StrategicMed, яка є національною організацією боротьби із хронічними захворюваннями; Президент та СЕО організації International Medical Care, яка займається запровадження моделей надання первинниної медичної допомогти у країнах, що розвиваються.