«Family Constitutions and Succession Planning: how these can help passing on the family business to the next generation?»

Пітер Друкер, відомий вчений та консультант у галузі менеджменту, свого часу сказав: «Останнє випробування величі керівника полягає в тому, наскільки правильно він обрав наступника і чи зміг він піти зі сцени, передавши управління». Коли ж йдеться про сімейний бізнес, під наступниками, вочевидь, розуміють спадкоємців, про це мріють практично усі власники бізнесу. Ось чому відхід засновника від справ і передача його повноважень спадкоємцю повинні бути заздалегідь і ретельно сплановані. В першу чергу цьому сприятиме сімейна конституція та підготовка до наступництва. А як це зробити правильно – розкажуть запрошені експерти Martin Rudolf Brenninkmeijer та Ferdinand Brenninkmeijer у межах студій Центру сімейного бізнесу LvBS «Family Constitutions and Succession Planning: how these can help passing on the family business to the next generation?», що відбудуться  у Львові 17 вересня. 

Мартін Рудольф Бреннінкмейєр, який є представником 5-го покоління сім’ї підприємців, яка володіє сімейним підприємством Бреннікмейєр, та Фердинанд Бреннінкмейєр, що займається розвитком міжнародної благодійної організації Портикус, заснованої  родиною Бреннінкмейєрів, під час навчальних студій «Сімейна конституція та планування наступництва: як це допоможе передати сімейний бізнес майбутньому поколінню?» поговорять про наступне:

  • яку роль у сімейному бізнесі відіграє корпоративна соціальна відповідальність бізнесу?
  • як ефективно управляти бізнесом з урахуванням етичних цінностей? 
  • чи  може сімейна компанія дозволити собі створювати та розвивати благодійні фонди та організації ?
  • як успішно залучати спадкоємців до роботи в компанії та в чому таємниця успіху збереження компанії для сім’ї впродовж 5-ти поколінь?

Ми переконані, що особливо цінною для розвитку вашої сімейної справи ця зустріч буде за участі кількох поколінь, що залучені до роботи в компанії, приєднуйтесь!

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації:

[register-button token=’5d66568a-2fe8ebe1-96fd-f71904db0923′ title=’Зареєструватись’]

Мова зустрічі: англійська (з синхронним перекладом)

Дата: 17 вересня 2019 року

Час: 16:30-18:30

Місце: Паркова авдиторія (127) Центру Митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29, Львів 

Контактна особа: Соломія Саврук ssavruk@lvbs.com.ua, +380 50 289 1210

*Довідка:  Центр сімейного бізнесу LvBS створений для того, аби актуалізувати питання ефективного управління сімейним бізнесом і побудови наступництва у сімейних компаніях в Україні. Центр сімейного бізнесу LvSB є одним з наукових центрів Львівської бізнес-школи УКУ, що стежить за світовими тенденціями та пропонує актуальні рішення для українського бізнесу з його реаліями.

Martin Rudolf Brenninkmeijer є представником 5-го покоління сім’ї підприємців, яка володіє сімейним підприємством Бреннікмейєр. Родом з Нідерландів, народився в 1969 році в Буссумі. Здобував бізнес-освіту в Німеччині, Швейцарії та Франції, працював з компаніями з  Німеччини, Франції, США, Бразилії та Швейцарії. Після тривалого досвіду в галузі роздрібної торгівлі в C&A Europe, Maurices та C&A Brazil, повернувся до Європи, щоб з 2012 по 2017 рік координувати кадрову політику сім’ї (Family Human Resources),  за допомогою внутрішньої програми компанії для сімейних підприємців нового покоління.

Паралельно з бізнес-освітою Мартін Рудольф глибоко цікавився філантропією. Фахівець займав і займає ряд керівних посад  у благодійних установах – з 2011 по 2018 рік очолював сімейною приватну компанію «Філантропія», відповідаючи за діяльність фондів та був Головою Правління «Портикус», дорадчої ради, яка акцентує на благодійності та сприяє підвищенню поваги до людської гідності в суспільстві. Впродовж 5 років координує Центр Родинної Спадщини в м. Драйфлессен у Меттінгені  (Вестфалія, Німеччина) звідки походить його сім’я.

Ferdinand Brenninkmeijer закінчив факультет філософії та соціології в університеті  Вюрцбурга (Німеччина). Є членом сім’ї, яка впродовж кількох поколінь займається бізнесом, пов’язаним з торгівлею одягом та нерухомістю, впродовж всієї  кар’єри працював в роздрібних компаніях своєї сім’ї. З кінця 90-х років – це зокрема передбачало роботу над пошуком нових ринків Центральної та Південно-Східної Європи. З 2012 він дедалі активніше займається благодійною громадською діяльністю, координує роботу офісів Портикус в Дюссельдорфі та Відні. 

Портикус – це міжнародна організація, яка займається  виключно благодійними програмами заснована родиною Бреннінкмейєрів. Портикус надає рекомендації стратегічного характеру щодо програм та пропонує повний спектр послуг з управління грантами. Усі благодійні проекти, які підтримує Портикус, спрямовані на підвищення поваги до людської гідності та соціальної справедливості. Портикус має 14 офісів: у Дюссельдорфі, Відні наглядають за  залученням організації до роботи в німецькомовних країнах, Центрально-Східній та Південно-Східній Європі, Північній Європі, Близькому Сході та Північній Африці.