Спільнота LvBS. Як створити державний стартап для реалізації медичної реформи

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує у вівторок, 13 жовтня, на зустріч Спільноти LvBS з Олегом Петренком, засновником і колишнім головою Національної служби здоров’я України. Тема зустрічі «Інституція з нуля: як створити державний стартап для реалізації медичної реформи».

Реформа системи охорони здоров’я – одна з незворотних структурних реформ. Реформа, яка продемонструвала, що зміни в країні можливі. Дала надію пацієнтам і можливості лікарям. Трансформація, як і реформа, триває – це найголовніше досягнення НСЗУ і людини, яка створила її з нуля.

На зустрічі поговоримо про:

  • структурність реформи охорони здоров’я;
  • як із державного стартапу створити потужну інституцію;
  • принципи роботи та візію НСЗУ;
  • концепцію та цілі, які ми прагнемо досягти завдяки новій моделі системи охорони здоров’я;
  • шляхи та методи реформування в різних економічних та суспільних умовах/середовищах.

Час зустрічі: 13 жовтня (вівторок), 18:00 (реєстрація з 17:30)

Місце проведення: м. Львів, Клуб на !FESTrepublic, вул. Старознесенська, 24-26 вхід з вулиці Кордуби (карта)

Вартість участі: 350 грн*.

[register-button token=’5e5e5f30-1a9ecd6d-e828-283b7175d5cc’ title=’Зареєструватись’]

*Для постійних членів Спільноти LvBS та випускників програм Key Executive MBAMSc in Technology Management участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для підтвердження – надішліть, будь ласка, запит на spilnota@lvbs.com.ua

Контактна особа: Тетяна Новолодська, tnovolodska@lvbs.com.ua, +38063 8619392.

Довідка: Олег Петренко – голова Національної служби здоров’я України у період 28 березня 20184 грудня 2019. Попередньо директор зі стратегічного розвитку великих клінік «Оберіг» — одного з найбільших приватних багатопрофільних госпіталів повного циклу обслуговування та ISIDA — обіг компанії у 2017 р. становив 350 мільйонів гривень.

Медичну освіту здобув у Вінницькому національному медичному університеті імені Миколи Пирогова у 1998 році. Має ступінь магістра менеджменту організацій охорони здоров’я Школи охорони здоров’я Києво-Могилянської академії та Маастрихтського університету (2006). У 2006 році закінчив Українську школу політичних студій. У 2016 був учасником семінару “Відповідальне лідерство” (А-14) в ASPEN Institute (Kyiv).