Спільнота LvBS. Нова нормальність: світ після пандемії

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує випускників, учасників LvBS Alumni та LvBS Club у вівторок, 2 лютого, на закриту зустріч з Валерієм Пекарем – підприємцем, співзасновником Громадянської Платформи «Нова Країна», викладачем LvBS. Тема зустрічі: «Нова нормальність: світ після пандемії». 

Світова епідемія коронавірусу стала спусковим гачком проявлення давно назрілих криз, тож нинішня ситуація виходить далеко за рамки суто медичних проблем, сильно впливаючи на економіку, політику, етику, культуру тощо (а часом перевертаючи їх догори дригом). Епідемія вже породила глобальну економічну й політичну кризу. Настав час трохи подивитися на світ, яким він буде після коронавірусу. Адже лише так можна побачити як нові можливості, так і глухі кути, яких треба остерігатися.

Говоритимемо про таке:

  • невідворотні тренди, які проявилися в кризу;
  • великі розвилки, на яких стоїть світ, ще не обравши шлях свого розвитку;
  • геополітичні зміни;
  • ширший контекст: великий цивілізаційний перехід, частиною якого є нинішня криза;
  • де брати сили і натхнення, щоб з усім цим владнати.

Після зустрічі відбудеться коротка презентація нової книги Валерія Пекаря «Бесіди майстра Хай Тао про стратегію» видавництва «Фоліо». Усі присутні матимуть змогу придбати примірник з автографом автора. 

Дата та час проведення: 2 лютого 2021 р. 18:00-20:00
Реєстрація та вітальна кава з нетворком: з 17:30
Місце проведення: 002 авд (Великий зал) Центру Митрополита Андрея Шептицького, м. Львів, вул. Козельницька, 2а (карта)

Для участі в зустрічі просимо вас зареєструватися. Кількість місць є обмежена до 20 осіб у залі, поспішайте зареєструватися першими. Вартість участі 380 грн*.

Усі, хто не встигнуть придбати перші 20 квитків (адже діють карантинні обмеження на офлайн-зустрічі), зможуть доєднатися до події онлайн. Для приєднання до закритої трансляції просимо зареєструватися тут. Посилання на зустріч ми надішлемо вам листом в день події. Вартість участі у події онлайн 200 грн*.

*Для постійних членів Спільноти LvBS та випускників програм Key Executive MBA, MSc in Technology Management участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Дізнатись деталі можна за запитом на скриньку tnovolodska@lvbs.com.ua

Про спікера: Валерій Пекар –  успішний підприємець з майже 30-річним стажем. Член Ради директорів Всесвітньої асоціації виставкової індустрії UFI. Викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) та Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS). Співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна. Автор більше 300 статей з менеджменту, маркетингу, інформаційних технологій, футурології та двох книжок, у тому числі бестселера української ділової літератури «Різнобарвний менеджмент». Член Національної ради реформ (2014-2016), радник міністра економіки (2014-2016)

Контактна особа: Тетяна Новолодська, tnovolodska@lvbs.com.ua, +38063 8619392.