Спільнота LvBS. Рейдерство, обшуки, перевірки: як захистити свій бізнес?

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує у вівторок, 23 липня, на зустріч Спільноти LvBS з Денисом Овчаровим, юрисконсультом, віце-президентом Клубу професійних переговірників, керуючим партнером адвокатського об’єднання «Овчаров та партнери». Тема зустрічі «Рейдерство, обшуки, перевірки: як захистити свій бізнес?».

«Обшуки нерідко є частиною бізнес-процесів та впливають на поведінку топ-менеджменту. Під час зустрічі на реальних прикладах розглянемо, як захистити свій бізнес, які рішення має приймати менеджмент компанії, як взаємодіяти з юристами», – каже Денис Овчаров.

На зустрічі учасники обговорять:

  • Основні фактори, що привертають увагу правоохоронців до діяльності компаній.
  • Найбільш поширені підстави для візиту правоохоронців. Що найчастіше інкримінують бізнесу?
  • Рішення, які варто приймати управлінцям під час кримінальних проваджень.
  • Превентивні заходи, захист активів.
  • Ризики компанії під час кримінального провадження.

Коли: вівторок, 23 липня, 19:00 (реєстрація з 18:30)
Де: Львівська бізнес-школа УКУ, академічний корпус, вул. Козельницька, 2а, 305 авд.
Вартість участі: 350 грн*

[register-button token=’5d230674-46a9bc01-cfea-9d96fc7fae17′ title=’Зареєструватись’]

*Для постійних членів Спільноти LvBS та випускників програм Key Executive MBA, MSc in Technology Management участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для підтвердження – надішліть, будь ласка, запит на spilnota@lvbs.com.ua

Контактна особа: Ірина Андреасен, iandreasen@lvbs.com.ua, +38097 96 51 921.

Довідка: Денис Овчаров – керуючий партнер адвокатського об’єднання «Овчаров та партнери». З 2004 року працював юрисконсультом в провідних компаніях України, спеціалізується на питаннях юридичного захисту під час кримінального переслідування, побудови системи корпоративної безпеки та розробки і впровадження антикорупційної політики в компаніях. Віце-президент Клубу професійних переговірників, комплаєнс-офіцер, акредитований експерт Національної асоціації адвокатів України. 2016 року отримав відзнаку як провідний юрист у сфері кримінального права, а також один із кращих адвокатів 2017 року з кримінальних справ за професійним рейтингом «Лідери ринку. Юридична практика».