Спільнота LvBS. Успішні переговори: як досягати бажаних результатів

У четвер, 10 жовтня, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на зустріч Спільноти LvBS з Оленою Лисих, засновницею Клубу переговорів у Харкові, бізнес-тренером з комунікацій та продажу.  Тема зустрічі «Успішні переговори: як досягати бажаних результатів».

Будь-які переговори вимагають ретельної підготовки. Олена Лисих має досвід підготовки до найскладніших переговорів керівників, перших осіб та власників бізнесу, зокрема, у переговорах із клієнтом щодо купівлі/продажу, при виникненні конфлікту інтересів бізнес-партнерів, у підготовці до виступу в суді, у підготовці до складних переговорів після підписання угоди тощо.

На зустрічі поговоримо про:

  • причини, які викликають бажання уникнути контакту
  • інструменти, які допоможуть створити атмосферу довіри і відкритися вашому співрозмовнику
  • роботу над помилками: як розмовляти з колегами
  • як зрозуміти, що від вас щось приховують

Коли: четвер, 10 жовтня, 19:00 (реєстрація з 18:30)
Де: Львівська бізнес-школа УКУ, академічний корпус, вул. Козельницька, 2а, 305 авд.

Вартість: 350 грн*

[register-button token=’5d8b6a51-a2f74e6b-86cc-9c0b90a29322′ title=’Зареєструватись’]

*Для постійних членів Спільноти LvBS та випускників програм Key Executive MBA, MSc in Technology Management участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для підтвердження – надішліть, будь ласка, запит на spilnota@lvbs.com.ua

Контактна особа: Ірина Андреасен, iandreasen@lvbs.com.ua, +38097 96 51 921.

Довідка: Олена Лисих –експерт з переговорів, бізнес-тренер з комунікацій та продажу. У 2009 році заснувала Клуб переговорів у Харкові, який уже близько 11 років успішно діє на ринку.  Додатково також проводить навчання та практичні тренування для працівників відділу продажу, щоб допомогти у вирішенні складних ситуацій в колективі. Олена є засновницею конференції «Бізнес на шпильках» (близько 5 років) та консультантом ІТ-спільноти GROWTH FACTORY ACADEMY.