Спільнота LvBS. Власні фінанси та їхній зв’язок з вашим бізнесом

Чи замислювались ви про те, як розділяєте приватні фінанси та фінанси вашого бізнесу? До чого можуть призвести такі дії? Про це у четвер, 5 грудня, розповість на зустрічі Спільноти LvBS CEO та засновник компанії «Перший фінансовий архітектор» Андрій Сисоєв.

На зустрічі поговоримо про:

– фінансові тренди та зміни в світі, як це стосується мене;

– зміни в стосунках із банківською системою – що важливо врахувати;

– податки з особистих та бізнес-доходів: незнання не звільняє від відповідальності.

Коли: 5 грудня 2019, 18:30-20:00

Локація: 305 ауд, вул. Козельницька, 2а, Львів

Контактна особа: Тетяна Новолодська, +38 (063) 861-93-92, tnovolodska@lvbs.com.ua

Вартість: 350 грн*

[register-button token=’5ddf834f-5f38a45c-89bf-e6494402d8d4′ title=’Зареєструватись’]

*Для постійних членів Спільноти LvBS та випускників програм Key Executive MBAMSc in Technology Management участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для підтвердження – надішліть, будь ласка, запит на spilnota@lvbs.com.ua

Про спікера:

Андрій Сисоєв – фінансист з 15-річним стажем. Входить до ТОП-10 фінансових директорів України (журнал SBR – народний рейтинг фінансових директорів). Консолідував звітності багатопрофільного холдингу (120 юридичних осіб). 9 років досвіду на позиції фінансового директора. Останні проекти: компанія 4 Service – у якій є архітектором юридичної, платіжної і облікової системи, сформував юридичну структуру в 11 країнах: Австрія холдинг, Словаччина і представництва в 9 країнах. Супроводжує компанії як проектний фінансовий директор і є інвестором в декількох IT-компаніях.