Спільнота LvBS. Як налагодити ефективні бізнес-процеси в компанії?

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує у п’ятницю, 13 вересня, на зустріч Спільноти LvBS з Денисом Козицьким, засновником та керівником ІТ-компанії «Rearden Group», що займається автоматизацією бізнесу.  Тема зустрічі «Як налагодити ефективні бізнес-процеси в компанії?».

«Місія бізнесу – це створення цінності, а цінність формується за допомогою бізнес-процесів. Отже, наразі перед нами стоїть завдання оцінити ефективність процесів наших бізнесів залежно від того, куди рухається ринок та вподобання наших клієнтів», – каже Денис Козицький.

На зустрічі розглянемо кейси створення бізнес-моделей, що реалізують місію декількох компаній, розглянемо системи автоматизації різних груп бізнес-процесів та комплексні інформаційні системи управління підприємством. 

Також поговоримо про: 

  • види бізнес-процесів. Моделювання, управління  та реінжиніринг бізнес-процесів. Карти бізнес-процесів
  • типи програмних засобів залежно від груп бізнес-процесів, які вони автоматизують
  • побудову єдиної інформаційної системи підприємства, що включає усі існуючі бізнес-процеси

Коли: п’ятниця, 13 вересня, 19:00 (реєстрація з 18:30)

Де: Львівська бізнес-школа УКУ, академічний корпус, вул. Козельницька, 2а, 305 авд.

Вартість участі: 350 грн*

[register-button token=’5d6674b3-4a580265-24fa-e0730bd41077′ title=’Зареєструватись’]

*Для постійних членів Спільноти LvBS та випускників програм Key Executive MBA, MSc in Technology Management участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для підтвердження – надішліть, будь ласка, запит на spilnota@lvbs.com.ua

Контактна особа: Ірина Андреасен, iandreasen@lvbs.com.ua, +38097 96 51 921.

Довідка: Денис Козицький – засновник та керівник бізнесів у сферах ІТ, спорту та коучингу, серед яких: ІТ-компанія «Rearden Group», що займається автоматизацією бізнесу на базі продуктів «BAS ERP» та «1С:Підприємство», а також «Тенісна Бізнес Ліга», яка проводить аматорські турніри та інші заходи з тенісу по всій Україні та за її межами.  Понад 20 років досвіду управлінської роботи.