Вебінар LvBS: Безперервний професійний розвиток для лікарів. Нові можливості

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує 5 серпня на онлайн-зустріч «Безперервний професійний розвиток для лікарів. Нові можливості» у межах презентації програм з медичного менеджменту та магістерських програм*.

Зміни в законодавстві та реформи, проведені в медичній сфері, є хорошим стимулом для лікарів розвиватися, вдосконалювати свої навики та підвищувати свій професійний рівень. Як реалізовувати це і впроваджувати принцип безперервного професійного розвитку для себе та своєї команди, поговоримо під час цієї зустрічі. Охопимо наступні блоки:

– що ж таке безперервний професійний розвиток (БПР) у трактуванні нового законодавства;
– про права та обов’язки лікарів у процесі БПР;
– чи потрібно управлінцю медзакладом моніторити професійний розвиток працівників і як організувати ефективну систему такого спостереження;
– як використати новели законодавства про БПР для підвищення ефективності діяльності медзакладу.

Для кого? Управлінці первинної та спеціалізованої медичної допомоги, а також для керівників та управлінців персоналом
Коли: середа, 5 серпня, 17:00-18:00
Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації*:

*Після реєстрації за годину до події на електронну скриньку, яку ви вказали, під час реєстрації, ви отримаєте лінк на онлайн-презентацію, яка проходитиме на платформі zoom.

Контактна особа: Христина Колотуха, kkolotukha@lvbs.com.ua

Олена Радь – PhD, засновниця адвокатського об’єднання «Імунітет», викладачка програм медичного напрямку у Львівській бізнес-школі УКУ

*У цьому році LvBS розширює перелік можливостей для своїх учасників. Спільно із Школою управління Українського католицького університету LvBS додає навчальний блок із менеджменту у сфері охорони здоров’я у навчальні програми магістерського рівня, МА in Human Resources & Organization Development зокрема. Його зможуть обрати та пройти учасники із медичної галузі та інших напрямків за власним бажанням. Більше деталей тут.