Унікальна можливість від LvBS: медичний менеджмент у межах магістерських програм

3 Чер 2020

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) вкотре розширює перелік можливостей для своїх теперішніх та майбутніх учасників. Спільно із Школою управління Українського католицького університету LvBS додає навчальний блок із менеджменту у сфері охорони здоров’я у навчальні програми магістратур: Key Executive MBA, MSc in Technology Management, MA in Human Resources and Organization Development, MSc in Innovations and Entrepreneurship, MSc in Marketing Management, яку зможуть обрати та пройти учасники із медичної галузі та інших напрямків за власним бажанням.

Трансформація системи фінансування охорони здоров’я – наймасштабніша та найшвидша реформа за всі роки незалежності. Її перший етап та загальні принципи дали можливість зрозуміти, що в Україні потрібні кардинально нові підходи і знання для управлінців не лише державної і комунальної ланок медицини, але q приватної медичної сфери. Більше того, в процесі змін прийшло розуміння, що потрібно давати освітні та управлінські інструменти не лише керівникам медичних підприємств, але і людям, які займаються новітніми медичними інформаційними технологіями, управлінням персоналом і підприємцям та маркетологам.

«За період роботи, спільного із Be-it Health and Social Impact Agency, напрямку із медичного менеджменту, ми провели 5 середньострокових навчальних програм і загалом навчили близько 150 медичних менеджерів. Оцінивши всю важливість цих навчань та почавши отримувати перші результати і відгуки від наших учасників, Львівська бізнес-школа УКУ спільно з Школою управління УКУ дійшли до висновку, що медичні управлінці, інноватори і маркетологи потребують, окрім магістратури із менеджменту, також додаткових фокусних знань у сфері менеджменту охорони здоров’я», – зазначає керівник напрямку медичного напрямку LvBS Ігор Заставний.

Саме тому ми розробили окремий навчальний блок у складі 5-ти магістерських програм LvBS, який складається із шести курсів, по три кредити кожен та дозволить медичним менеджерам отримати не лише глибокі знання із менеджменту у межах 5-ти спеціалізованих магістерських програм, але і додаткові фокусні знання та вміння із управління в медичній сфері та підкріпити їх відповідним сертифікатом, який буде наданий разом із дипломом.

Для того, щоб вступити на одну із магістерських програм, необхідно зареєструватись на сторінках програм на нашому сайті та заповнити аплікаційну форму, а далі менеджери сконтактуються з вами та розкажуть докладніше про вступ та умови ранньої реєстрації.

Перший крок – реєстрація на сайті на одну з магістерських програм та успішне проходження співбесіди.

Більше дізнатися про Навчальні програми LvBS!

Для перших осіб бізнесу Key Executive MBA  (Бізнес-адміністрування) – програма, яка дає саме ті знання, які мають підсилити досвід для трансформації компанії перед викликами майбутнього. І все це через призму етики та філософії бізнесу, які допомагають вистояти у найскрутніші часи.

MSc in Technology Management (Управління технологіями) – розроблена для керівників вищої ланки технологічних компаній. Спрямована на об’єднання технічних та бізнес-компетенцій, поглиблення розумінь потреб клієнтів, розвиток власних управлінських та лідерських навичок.

MA in Human Resources and Organization Development (Управління персоналом та організаційний розвиток) – розроблена спеціально для тих HR-фахівців, що прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути професійні компетенції майбутнього. Випускники програми активно зростають і стають бізнес-партнерами компаній.

MSc in Innovations and Entrepreneurship (Інновації та підприємництво) – унікальна програма магістерського рівня в Україні, яка надає системні знання для створення власного бізнес-проекту в технологічній або інноваційній сферах.

MSc in Marketing Management (Менеджмент маркетингової діяльності) – сучасна європейська магістерська програма з маркетингового менеджменту, що об’єднує найкращі практики світової бізнес-освіти та досвід українських та міжнародних компаній. Для людей, які хочуть побудувати кар’єру в сфері маркетингу та реалізовувати неординарні проекти.