Організаційний розвиток: повернення до джерел. Вебінар з Аллою Георгіаді

Бізнес-школа УКУ та магістерська програма MSc in Managing Impact-Driven Organizations запрошують на інтерактивну лекцію міжнародної фахівчині з менеджменту та організаційного розвитку Алли Георгіаді  на тему «Організаційний розвиток. Повернення до джерел», що відбудеться 22 листопада!

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу Магістерська програма з організаційного розвитку Управління бізнесом Управління організаціями Курси з управління бізнесом Менеджмент для керівників Менеджмент навчання Система управління організацією Менеджмент організацій Системне управління організацією курс Курс з управління Практичний бізнес-курс Курси управління бізнесом Програма з організаційного розвитку магістерського рівня Управління бізнесом в довготривалій перспективі Систематизація управління малого та середнього бізнесу Лідерський потенціал та компетенції управлінців Вплив організацій на суспільство та середовище алла георгіаді організаційний розвиток

З часу свого зародження після Другої світової війни концепт організаційного розвитку неодноразово переосмислювався, набув чисельних інтерпретацій та інструментальних обрамлень. Таке різноманіття часами ускладнює розуміння в менеджерів компаній, що ж є головним в організаційному розвитку, як ефективно забезпечувати безперервні трансформації в компанії задля успішного досягнення стратегічних цілей в умовах динамічних змін середовища. Шукатимемо істину через повернення до джерел теорії і практики організаційного розвитку разом із експерткою Аллою Георгіаді. 

Про що поспілкуємося?

  • коли, де і у відповідь на які виклики виникає концепція організаційного розвитку: погляд у ретроспективу та сучасне переосмислення;
  • ключові принципи – стовпи організаційного розвитку, на які варто опиратися при провадженні змін в компанії;
  • One-stop clinic: інтерактивний розгляд бізнес-ситуацій крізь призму концепту організаційного розвитку.  

Кому буде цікаво?

  • управлінцям бізнесів;
  • управлінцям неприбуткових організацій та державних структур; 
  • всім хто цікавиться темою ефективного впровадження стратегії та розвитку організації.

Спікерка:

Алла Георгіаді – EdD, PhD  (організаційний розвиток),  ліцензована практикиня з соціо-економічного підходу до менеджменту (SEAM), коучиня з інтуїтивного лідерства. Викладає та консультує у сфері організаційного розвитку, управління конфліктами та організаційної культури у таких країнах як США, Франція та Україна. Засновниця національної асоціації соціо-економічних науковців-практиків SEAM Institute, що об’єднує фахівців з Європи та Північної Америки.

Коли: 22 листопада 2023 р. о 18:00
Тривалість: 1,5 год.
Де: онлайн
Вартість: безкоштовно (за умови попередньої реєстрації)
*кількість місць обмежена