Велика щорічна зустріч випускників LvBS: Leadership Day та вручення Alumni Awards 2020

Щороку спільнота випускників магістерських програм Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) збирається на Alumni Leadership Day, аби поділитися важливими новинами, досягненнями та планами. Цьогоріч така зустріч відбудеться 21 листопада, і ми щиро запрошуємо випускників усіх магістерських програм різних років навчання доєднатися до неї.

 21 листопада у межах #Alumni_Leadership_Day говоритимемо про лідерство в час викликів з: 

  • Блаженнішим Святославом (Шевчуком), Главою Української греко-католицької церкви
  • Володимиром Федоріним, головним редактором і видавцем «Forbes Україна», журналістом,  громадським діячем, співзасновником Bendukidze Free Market Center.

Випускники матимуть нагоду відверто поспілкуватися з Блаженнішим Святославом, поставити запитання, які їх цікавлять під час живого діалогу, а також попрацювати над новим кейсом від Центру Лідерства УКУ та LvBS, героєм якого є главред «Forbes Україна» Володимир Федорін, та особисто поспілкуватись з ним.

Формат зустрічі: Зважаючи на заходи безпеки, цьогоріч подія відбуватиметься в онлайн-форматі. (Це додаткова нагода доєднатися випускників LvBS з різних куточків України – Дніпра, Харкова, Одеси, Рівного, Тернополя, Вінниці, Києва, Івано-Франківська, Луцька чи Ужгорода, а також з інших країн – Чехії, Великобританії, США, Німеччини, Киргизстану, Польщі, Нідерландів. Ви маєте можливість зібратись у ваших містах, чи вашими невеликими групами і спільно брати участь в онлайн-події).

Традиційно вручаємо нагороди Alumni Awards LvBS у номінаціях:

– The Business Breakthrough 2020 (яскравий прорив у бізнесі або розвиток індустрії в цілому)

– The Supporter 2020 (внесок у розвиток УКУ/LvBS: фінансова підтримка, надання стипендій, розвиток проектів Університету та Школи)

– The Inspirator 2020 (вплив на суспільство, розвиток громади та соціальної відповідальності). 

The Ultimate Survivor 2020 (виживання чи переформатування бізнесу в карантин)

Подання кандидатури на номінацію LvBS Alumni Awards 2020 (продовжене до 15 листопада включно) тут: https://lvbs.top/0jt

Розклад зустрічі:

11:55 – 12:00 Початок події, збір усіх на платформі Zoom
12:00 – 12:15 Вітальне слово декана-засновниці LvBS Софії Опацької
12:15 – 12:45 Розмова з Блаженнішим Святославом
12:45 – 13:30 Презентація кейсу «Forbes Україна». Спікери: Андрій Рождественський, Володимир Федорін
13:30 – 14:10 Робота в групах над кейсом, презентація напрацювань. Висновки.
14:10 – 14:20 Перерва
14:20 – 14:30 Відкриття зустрічі Alumni Awards – Ярина Бойчук CEO LvBS.
14:30 – 14:40 Коротка презентація планів спільноти на 2020 рік
14:40 – 15:30 Представлення номінантів та вручення нагород LvBS Alumni Awards 2020
15:30 – 15:50 Святкове завершення події з музикантом Тарасом Чубаєм (рок-музикантом та композитором, лідером гурту «Плач Єремії»).

Для участі у щорічній зустрічі випускників LvBS просимо зареєструватися. Цей захід відбудеться у закритому онлайн-форматі виключно для випускників магістерських програм Школи.

Вартість участі 650 грн*.

(*частина коштів, що входить у вартість квитка, буде перерахована у фонд «Повернись живим» на освітні програми, які проводяться спільно з Центром лідерства УКУ для військових)

Додаємо також можливість придбати «підвішений квиток: випускник випускнику». (Якщо ви сумніваєтеся або не можете бути присутніми на події, чи якщо хочете запропонувати квиток комусь із випускників, кому це цінно).

[register-button token=’5faa5e12-6a91f020-42ee-24ea9f18de34′ title=’Зареєструватись’]

Контактна особа: Тетяна Новолодська, tnovolodska@lvbs.com.ua, +38 (063) 861 93 92.

Довідка: 

Блаженніший Святослав (Шевчук) – Глава і Отець Української греко-католицької церкви; з березня 2011 року — Верховний архієпископ Києво-Галицький, митрополит Київський — предстоятель Української греко-католицької церкви. 

Після закінчення середньої школи навчався у Бориславському медичному училищі та паралельно в підпільній греко-католицькій духовній семінарії. У 1991–1992 роках навчався в Центрі філософсько-богословських студій «Дон Боско» у м. Буенос-Айресі (Аргентина).  Здобув докторський ступінь у Папському університеті св. Томи Аквінського (Рим, Італія) в галузі богословської антропології та основ морального богослов’я візантійської богословської традиції. Під час навчання в Римі надавав душпастирську опіку українцям греко-католикам в Афінах.

У 2001 ректор Львівської Духовної Семінарії Святого Духа при УКУ. У 2002–2005 — Голова секретаріату та особистий секретар Блаженнішого Любомира Гузара, керівник Патріаршої курії у Львові.  У 2009 Святослав Шевчук був призначений Папою Римським Бенедиктом XVI єпископом-помічником єпархії Покрова Пресвятої Богородиці в Буенос-Айресі (Аргентина). 

Володимир Федорін — головний редактор та видавець «Forbes Україна», журналіст,  громадський діяч, співзасновник Bendukidze Free Market Center.

Родом з Одеси, закінчив Московський державний університет імені М. В. Ломоносова. Працював  репортером, редактором у газетах «Ведомости», «SmartMoney». Протягом 2008-2010 рр. займав посаду заступника головного редактора журналу «Forbes» в Росії. 

Згодом, до 2013 року – головний редактор «Forbes Україна». Тоді український Forbes був частиною великого медіа-холдингу UMH Group Бориса Ложкіна. Та 6 серпня 2013 року, після оголошення про продаж UMH олігарху Сергію Курченку з оточення Віктора Януковича, про афери писав «Forbes Україна», Володимир Федорін достроково покинув пост главреда.  Згодом було забрано ліцензію і журнал перестали видавати.

У 2015-му році він заснував Bendukidze Free Market Center. 30 березня 2020 року було оголошено про повернення Forbes в Україні, який знову очолив Володимир Федорін.