«Дорадча рада в час кризи» – покладися на свою спільноту

18 Бер 2020

LvBS Consulting запускає новий проект для членів спільноти Львівської бізнес-школи УКУ, LvbS Alumni та LvBS Club – «Дорадча рада в час кризи». Експерти, випускники і викладачі LvBS готові частину свого часу присвятити тому, щоб попрацювати з керівниками компаній, їхніми командами і дати прикладні поради, як діяти у кожному конкретному випадку у час кризи. «Цим кроком хочемо підтримати наш бізнес, адже наша спільнота, єдність та експертність можуть допомогти нам разом пройти через цей непростий час», зазначила CEO LvBS Consulting Роксоляна Вороновська. 

«Дорогі, сьогодні ми всі зіткнулися з викликами, яких досі ще не переживали. Хоча нас було важко здивувати: ми переживали кризи, Майдани, живемо 6-й рік у стані війни. І у цих всіх обставинах нам вдавалося розвиватися і рухатися вперед. Думаємо, один із основних секретів це наша спільнота. Ми завжди знали, що не самі в цій боротьбі і перебуваємо на стороні світла, зазначає Роксоляна. 

Можливо, багатьом з нас здається, що сьогодні ми сам на сам з цим неспокійним світом «чорних лебедів». А наодинці давати собі раду дуже важко. Тому ми хочемо допомогти вам скористатися тією перевагою, котра в нас є спільнотою, яку ми творили останні 12 років у межах Бізнес-школи УКУ.

LvBS Consulting запускає проект «Дорадча рада в час кризи». До нас зголосилися  наші експерти, випускники та викладачі, які готові частину свого часу присвятити тому, щоб попрацювати з власниками та командами бізнесів наших випускників, давати прикладні поради, як діяти у вашому конкретному випадку у час кризи та підтримувати один одного».

Отримати консультацію

Довідка: LvBS Consulitngпартнерський проект Львівської бізнес-школи УКУ та Українського католицького університету, який має на меті допомогти розвиватися українському бізнесу.