Insight Inside #3 від LvBS: Асиметрична конкуренція, міста майбутнього та digital disruption

14 Гру 2017

Третій номер бізнес-видання Львівської бізнес-школи УКУ Insight LvBS Inside побачив світ! За час, що минув від останнього випуску, відбулося багато важливого, чим хочемо поділитися. Тож усе найважливіше уже чекає вас на сторінках нашого видання!

 

«Ми ростемо та мріємо ще більше. Ми проводимо дослідження, нові практичні навчальні програми та тури і продовжуємо навчати й навчатися, ростити та рости. Ми й далі навчаємо, що failure is ok та самі вчимося шукати у невдачах нові, ще більші можливості. Зрештою, легкі шляхи – не завжди ведуть до успіху», –– йдеться у передмові до видання.

Третій номер журналу про бізнес як покликання – про Школу, яка заряджає. Він двомовний, містить статті українською та англійською мовами, і розповідає про найважливіші новини з життя LvBS, її учасників навчальних програм та випускників, про lifelong learning філософію, яку сповідує команда та люди що навчаються у Школі, про благодійність, інновації, майбутнє. Серед авторів видання: викладач міжнародного бізнесу LvBS, директор «RR Commodities» (Китай), професор Плімутського університету (Великобританія) Лукас Монзані, виконавчий директор Центру лідерства УКУ Андрій Рождественський, директор з маркетингу компанії «Кормотех» Ігор Блистів, учасники, викладачі та члени команди Львівської бізнес-школи УКУ.

Отримати примірник журналу можна безкоштовно на подіях Львівської бізнес-школи УКУ, на рецепції LvBS на вул. Козельницькій, 2а, у Центрі Шептицького, а згодом і в Київському центрі УКУ.

Дякуємо вам, що ми разом! І вперед до важливих інсайтів!

З любов’ю, команда LvBS