LvBS долучилась до формування мережі сталих хабів та бізнес-шкіл в Україні

6 Лип 2020

01.07.2020 – CSR Ukraine, експертна організація Центр «Розвиток КСВ» за фінансової підтримки Посольства Королівства Нідерланди в Україні провела фінал сертифікаційної програми «Sustainability Crash Course». Бізнес-школи та хаби з усієї України презентували результати впровадження сталого розвитку у свої бізнес-моделі. Партнерами програми стали Львівська бізнес-школа та SoftServe. Інформаційна підтримка: Business.ua, Hubs, «Твоє місто».

Марина САПРИКІНА, керівниця Центру «Розвиток КСВ»: «Ми раді, що українських організацій, які мислять стало та впроваджують Цілі сталого розвитку у свою діяльність, побільшало. В період карантину ми активно вчились, допомагали з переходом організацій в онлайн-формат, та формували партнерства. На сьогодні в Україні сформувалась мережа хабів та бізнес-шкіл від Кривого Рогу до Львова, яких об’єднує сталий розвиток.».

«Sustainability Crash Course» ㅡ це тримісячна програма з впровадження сталого розвитку в бізнес-моделі хабів та бізнес-шкіл, яка складалась з дводенного онлайн-інтенсиву, двох коуч-сесій з нідерландськими експертами зі сталого розвитку (компанія Noorderwind) та десяти неформальних зустрічей задля обміну досвідом щосереди (Sustainability Wednesdays) щодо формування ком’юніті, особливостей корпоративної соціальної відповідальності, побудови команди мрії, створення SMM-стратегії, міжкультурних комунікацій.

Пітер фон ФЛІТ, заступник голови місії Посольства Королівства Нідерланди в Україні: «Ми продовжуємо бути відповідальними до Цілей сталого розвитку. У Нідерландах 90% компаній враховують їх при побудові бізнес-стратегій. Раді, що українські компанії надихаються сталим розвитком та активно впроваджують зміни разом з партнерами».

14 бізнес-шкіл та хабів з усієї України презентували результати своєї роботи. Учасники протягом програми переглянули свої маркетингові та бізнес-стратегії, діджиталізацію процесів, ініціювали проєкти для медиків та благодійні заходи, зазначили важливість утворення ком’юніті, партнерств та гендерної політики.

Олена ЛЕЩЕНКО, директорка ГО «Криворізька фундація майбутнього»: «Під час пандемії ми почали ближче працювати з громадським сектором. Приєднавшись до Програми та розглянувши на менторських сесіях модель Business Model Canvas, ми вирішили зосередити свою увагу саме на освітніх проєктах для громад. В тому числі, почали працювати над програмою з профорієнтації підлітків».

Опитування учасників показало, що найрезультативнішим для них була робота в команді однодумців, індивідуальні сесії з менторами та інтеграція інструментів КСВ у роботу інституцій. Також всі представники хабів та бізнес-шкіл зазначили, що впродовж програми розробляли бізнес-моделі з впровадженням сталого розвитку.

Контактна особа: Чайка Дар’я, PR-менеджерка, +38 096 622 76 09, pr@csr-ukraine.org

______

CSR Ukraine, Центр «Розвиток КСВ» – експертна організація в Україні, що об’єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проєкти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади. Є національним партнером CSR Europe (Брюссель, Бельгія) і Всесвітньої бізнес-ради зі сталого розвитку (Женева, Швейцарія). www.csr-ukraine.org