LvBS – партнер конкурсу «Топ відважних підприємців: Львів»: триває збір заявок на участь

11 Січ 2021

З 22 грудня починається збір заявок на участь у конкурсі «Топ відважних підприємців: Львів». Подати заявку може кожен підприємець, який вважає себе безстрашним і відважним, хто готовий розвивати свою справу, регіон і країну та у кого є діючий бізнес, зареєстрований у Львівській області.

Заповнити анкету на участь можна за посиланням. Заявки приймаються до 31 січня включно. 

З усіх заявок редакція MC.today відбере від 30 до 50. З 05 лютого на сайті MC.today стартує народне голосування за учасників конкурсу. Фіналісти будуть визначені на основі результатів читацького голосування, оцінок журі та оцінок редакції.

Переможця організатори оголосять до 26 лютого 2021 року.

У журі конкурсу:

 1. Іван Петренко, CEO Центру підприємництва УКУ.
 2. Василь Хмельницький, засновник компанії UFuture, автор бізнес-реаліті-шоу WIN WIN SHOW.
 3. Євген Заіграєв, керівник дирекції малого і середнього бізнесу «ПриватБанку».
 4. Ганна Онiщенко, віце-президент по роботі з клієнтами Mastercard в Україні та Молдові.
 5. Артем Бородатюк, засновник групи IT-компанiй Netpeak Group Україна.
 6. Віталій Седлер, співзасновник і головний виконавчий директор IT-компанії Intellias.
 7. Ростислав Вовк, СЕО компанії з виробництва кормів для домашніх тварин Kormotech LLC.
 8. Назар Білоус, директор, співзасновник компанії LaMetric.
 9. Тарас Бачинський, керівний партнер АО «Бачинський та партнери», співзасновник Online Law School, IT Business School, та інвестиційно-брокерської компанії BK Investments.
 10. Артем Макеєв, керівний партнер Unit School of Business.
 11. Олександр Магунь, засновник і президент West Ukrainian Business Club, співзасновник West Ukrainian Business School, власник мережі ювелірних салонів «Каблучка».
 12.  Дмитро Мельникович, CEO WOO Company.
 13.  Андрій Євтух, співзасновник і СЕО West Ukrainian Business School.
 14.  Микола Савуляк, голова Клубу Ділових Людей Україна.
 15.  Соломія Марчук-Зінченко, директорка юридичної компанії Main Business Partner, членкиня правління Західного регіонального об’єднання адвокатів і Спілки українських підприємців (СУП).
 16. Володимир Кривко, керівний партнер Chernovetskyi Investment Group.
 17. Іванна Євсєєва, засновниця консалтингового агентства Auspex Academy, співзасновниця бізнес-спільноти Board, сертифікована бізнес-тренерка.
 18. Тарас Яценко, засновник Tvoemisto.tv.
 19. Наталія Карпенчук-Конопатська, президентка Жіночої Ділової Палати України

Переможець отримає 2 місяці навчання в Unit School of Business за програмою BUILD, розробленою за методологією Університету Берклі (Каліфорнія). Один з учасників, який пройде редакційний відбір і потрапить у топсписок підприємців Львова, отримає можливість взяти участь у прямому ефірі з Василем Хмельницьким на каналі WIN WIN SHOW.

Інформаційні партнери конкурсу: Lviv Business School, інноваційний парк UNIT.City, бізнес-школа Unit School of Business, бізнес-спільнота West Ukrainian Business Club, бізнес-спільнота Board, бізнес-школа West Ukrainian Business School, медіа Tvoemisto.tv.

Довідка

«Відважні підприємці: Львів» проводиться в рамках проєкту «Відважні українські підприємці». Проєкт в 2019 році запустили «ПриватБанк» та MC.today, щоб підтримати сміливих і надихаючих підприємців із регіонів. Перший конкурс провели для підприємців Дніпра. Другий – для підприємців Харкова.

Онлайн-медіа MC.today – видання для тих, хто створює, для активних, думаючих людей, про інноваційний бізнес, розвиток і стиль життя. На сайті понад 1 300 000 переглядів на місяць.

КУБ від «ПриватБанку» – національна програма розвитку підприємництва та створення нових робочих місць у малому і середньому бізнесі. Це екосистема для бізнесу, яка задовольняє відразу кілька потреб і надає реальну підтримку підприємцям. В рамках програми з 2016 року 50 000 людей були профінансовані на суму 6,5 млрд грн.