Міжнародні організації більше не виконують своїх функцій, − колишній віце-канцлер Австрії

15 Вер 2014

«Протягом усієї історії існування ЄС, європейська інтеграція була мирним проектом для усіх країн. До цих пір. Аналізуючи ті події, які відбуваються в Україні (Крим, Донбас) історія інтеграції або закінчена, або перервана. Настав час для політиків стати реалістами. Конфлікти, які відбуваються по всьому світу свідчать про те, що міжнародні організації більше не виконують своїх функцій», − таку думку висловив відомий австрійський політик, віце-канцлер Австрії (1991-1995 р.р.) Ергард Бусек.

У Львівській бізнес-школі Ергард Бусек прочитав лекцію «Майбутнє Європи та Україна в ній».  

Під час зустрічі з представниками бізнесу та громадськими активістами політик акцентував свою увагу на тому, що члени-країни ЄС дуже мало знають один про одного: «Ми загалом мало знаємо про своїх сусідів: яке їхнє історичне минуле, яка між нами різниця, що спільного. Нам слід вчити історію сусідів. У Європі у нас є тісні стосунки, проте ми не достатньо обмінюємося інформацією», − вважає Ергард Бусек.   

Він кілька разів наголосив на тому, що завжди треба готуватися до гіршого, і Україні зокрема. На його думку, Україна буде сильнішою, якщо підсилить свої внутрішні позиції: «Це найважливіший бій і найважливіша робота, яку вам потрібно зробити зараз. Також українцям слід більше і активніше розповідати про те, що у вас відбувається усьому світові».

Ергард Бусек також додав: «Те, що відбувається у Східній Україні, Європа вже розглядає як європейську проблему, а не лише українську. Завдяки Путіну європейців нарешті почали приймати рішення». 

{album_58}

Ергард Бусек – екс-міністр освіти Австрії та екс-міністр науки та досліджень Австрії, колишній віце-канцлер Австрії, лауреат премії Жана Моне те ректор Зальцбурзького технічого коледжу, почесний президент Європейського форуму Альпбаха, голова Інституту Дунайського регіону та Центральної Європи.