Особливості вступу на магістерську програму MSc in Marketing Management 2025: обов’язкова реєстрація на фаховий залік

18 Лип 2025

Магістерська програма MSc in Marketing Management у Бізнес-школі УКУ від 2025 року здобула статус міждисциплінарної. Це означає, що для вступу на програму додано додаткову форму випробування — фаховий залік, який є обов’язковим для всіх вступників, незалежно від попередньої освіти чи способу вступу.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу

Для вступників з дипломом бакалавра:

Ви складаєте зовнішні іспити: ЄВІ  та ЄФВВ, проте окрім цього, потрібно обов’язково зареєструватися на фаховий залік до 22 серпня в електронному кабінеті вступника.

  • Фаховий залік відбудеться онлайн 23 серпня. Точну інформацію про час та формат ви отримаєте від приймальної комісії.

Для вступників з дипломом магістра або спеціаліста:

Ви можете обрати один із варіантів:

    1. Скласти зовнішні іспити: ЄВІ та ЄФВВ.

    2. Або — пройти внутрішні іспити: іспит з іноземної мови та фаховий іспит (опрацювання кейсу та співбесіда).

Якщо обираєте внутрішній вступ, не забудьте під час реєстрації вказати фаховий залік для MSc in Marketing Management.

Реєстрація на внутрішні іспити — до 18:00 1 серпня, а фаховий залік відбудеться 20 серпня.

*Фаховий залік — це онлайн-співбесіда, за результатами якої ви отримаєте оцінку “зараховано” або “незараховано”.

Детальну інструкцію зі створення електронного кабінету, реєстрації на залік та подання документів шукайте за посиланням або звертайтеся до менеджера програми.

Не відкладайте реєстрацію на останній день! Це допоможе уникнути технічних труднощів.