Про архітектуру систем розповів професор з Carnegie Mellon University

На десятому навчальному модулі програми MSc in Technology Management  учасники вивчали основні принципи та методології побудови та опису архітектури інформаційних систем на курсі «Software Architecture for Managers» з професором Метью Бас (Matthew Bass) з Carnegie Mellon University.

Курс є призначений ​навчити проектувати рішення так, щоб це відповідало не тільки технічним вимогам, але й відповідало на довгостроковим потребам бізнесу. Також курс навчає структурованому підходу до побудови системи, що сприяє досягненню поставлених бізнес-цілей. 
Після проходження цього курсу наші учасники можуть:

  • Розпізнавати архітектурно-значимі вимоги
  • Прописувати вимоги до архітектури з високою ймовірністю реалізації
  • Планувати діяльність з побудови архітектури
  • Впроваджувати архітектурний план так, щоб забезпечити відповідність між стратегічними задачами і системою, що будується 

У навчальній аудиторії було спекотно від дискусій та напруженої роботи над завданнями.

Також під час модуля у гості до програми MSc in Technology Management завітав Ігор Лужанський, керівник портфоліо проектів на DTEK та співвласник компанії Neadevis. Ігор за кавою, у форматі надихаючого сніданку, розповів нашим учасникам як на практиці відбувається побудова архітектури майбутнього продукту.

Ми також раді вітати п’ятьох професіоналів з компанії SoftServe, які долучились до цього курсу і стали спеціалістами у побудові архітертури інформаційних систем.

Наступний навчальний курс з бізнес-комунікацій відбудеться з професором з Великобританії Деніелом Люїсом у вересні. Нагадуємо, що Ви можете долучитись до проходження курсу.

Детальніше інформація щодо вступу на програму знаходиться тут.
Якщо у Вас виникатимуть питання, або щоб зареєструватись на окремий курс, звертайтесь
Дзвінка Завалій, 
координатор програми
itmaster@lvbs.com.ua, +380983503556