Лаура Вальтер

Спеціаліст з ринкових досліджень та експорту. Партнер та головний операційний директор компанії Gateway & Partners, м. Рига, Латвія. Gateway&Partners – найбільша в регіоні експортно-консалтингова компанія, заснована в 2004 р. Gateway допомагає іноземному бізнесу, експортерам, кластерам, асоціаціям, державним установам та іншим консалтинговим компаніям розвивати та нарощувати бізнес на нових ринках, організовуючи пошук партнерів, проведення match-making подій, надає актуальну ринкові дослідження та аналітику. Протягом 15 років компанія допомогла понад 1000 компаніям розвинути бізнес у всьому світі. Gateway має офіси в Латвії, Естонії, Литві, Молдові, Румунії, Болгарії та Грузії.

Після вивчення міжнародного бізнесу у Великобританії та Латвії, Лаура зосереджується на наданні допомоги компаніям на міжнародному рівні, розвиваючи експортні продажі в Європу, Азію та Північну Америку.

Протягом останніх шести років Лаура працювала з кількома галузями – харчовою, деревообробною, металургійною, текстильною, IT та поліграфією. Оскільки Лаура веде також освітньо-академічну діяльність, їй подобається обговорювати різні дослідження ринку як з новоствореними, так і з досвідченими компаніями, а також ділитися своїми знаннями під час різних майстер-класів та семінарів.