Запрошуємо вас на третю зустріч Книжкового клубу, членами якого є випускники та учасники магістерських програм LvBS. Для рефлексії цього разу обрали книгу Мортена Ельбека «Одне життя. Як ми розучилися жити змістовно».
Ніколи дотепер так багато людей у світі не страждали на депресію, тривожність і стрес, як у наш гіперпоєднаний, технологічно розвинений час достатку та розмаїття. Надзвичайно важливо зрозуміти, чому ми, а особливо – люди успішні та благополучні, продовжуємо нездужати душею і тілом, дедалі частіше через стрес, пов’язаний з роботою. Численні дослідження беззаперечно свідчать, що почуття сенсу та призначення є засадничими для високої результативності й душевної рівноваги в роботі. Природно, що люди наполегливіше шукають мети і змістовності свого життя. Ключем до змістовності є усвідомлення неподільності людини в різних сферах її життя. Призначення цієї книжки – покласти край роз’єднанню нашої особистості на робочу та приватну частини й відновити її цілісність як єдиної людини, яка живе лише одне життя.
Мортен Ельбек – данський філософ і письменник, управлінець, автор бестселерів, спікер, почесний професор, гордий батько трьох дітей, засновник консалтингової компанії Voluntas, першої компанії у світі, що системно вимірює та консультує з питань змістовності.
Книгу видано за підтримки One Philosophy*. Наталія Попович, засновниця групи One Philosophy та перекладачка книги, ділиться: «Шукати сенс і змінюватися є звичною практикою для One Philosophy, де ми прагнемо завжди створювати реальність, у якій ми хочемо жити, і допомагаємо залишити позитивний слід в історії тим брендам, командам і організаціям, які керуються не лише прибутком, а й великою метою. Саме тому ми вирішили підтримати вихід цієї книги для українських читачів. Адже в ній є рецепти важливих управлінських практик, які можуть зробити наші організації та Україну кращими для майбутніх поколінь»
Тим часом Декан-засновниця LvBS, проректорка зі стратегічного розвитку УКУ Софія Опацька, прочитавши цю книгу, поділилася кількома цитатами: «Чи справді є сенс говорити про робоче життя, як про щось відмінне від приватного? Хіба у нас усіх не одне єдине життя? І якщо ми проживаємо одне життя за один проміжок часу, який минає назавжди, то чи є сенс уявляти, що ми маємо час для праці, розваг, родини?.. Хіба це не той самий час? І якщо ми проживаємо одне життя за один проміжок часу, який минає назавжди, то чи є сенс розділяти себе лінгвістично на трьох людей: того хто працює, того, хто розважається, і того, хто проводить час із родиною і близьким?
Ми постійно піддаємось риториці, яка описує нас як різних осіб (працівника чи працівницю, батька чи матір, родича чи родичку, кохану людину). Але насправді кожен з нас бачить у дзеркалі (за винятком рідкісних деформацій чи когнітивних станів) усього одну людину».
Цю зустріч Клубу прийматиме у себе випускник програми Key Executive MBA, Голова Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отець Ростислав Пендюк. Учасники клубу зустрінуться у Патріаршому домі — резиденції Блаженнішого Святослава у Львові.
Збір о 17:45 27.10.21, в середу
Початок о 18:00.
Тривалість орієнтовно 2 години.
Адреса: м. Львів, вул. Хуторівка, 35 б, Патріарший дім
Участь лише для випускників LvBS за попередньою реєстрацією.
Ми раді отримати пропозиції локацій для наступних зустрічей Клубу від вас, наші випускники, у цій формі.
* One Philosophy ― це консалтингова група, об’єднана спільною метою: створювати реальність, у якій ми хочемо жити. Історія групи розпочалася 2003 року зі створення комунікаційної агенції. Наразі One Philosophy об’єднує 5 агенцій: Be—it Agency, Be—it Health & Social Impact, Changers, Republic і Solutions for People, які готують бренди, репутацію, команди та суспільство до майбутнього. Засновниця групи — міжнародна експертка з комунікацій, підприємниця та громадська активістка Наталія Попович
Мета клубу – об’єднати випускників довкола читання і рефлексій передусім бізнес-літератури, але не лише її, із залученням експертів і в клубному форматі Alumni LvBS. Це також можливість спілкуватись у спільноті Alumni, lifelong learning, особистісний розвиток. Книжковий клуб діятиме на постійній основі, зустрічі відбуватимуться раз у два місяці. Книжки обиратимуть учасники клубу з переліку, який формуватиметься за рекомендаціями викладачів школи, світових бестселерів, топ-книг із різних напрямків. Членом клубу можуть стати випускники магістерських програм LvBS, гостями можуть бути учасники магістерських програм LvBS та запрошені експерти.