Спільнота LvBS. Як компаніям впроваджувати інновації в існуючі процеси

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує в четвер, 13 лютого, на зустріч Спільноти LvBS з Алехандро Данилишиним – викладачем магістерської програми MSc in Technology Management курсу «Digital Disruption», US West Regional Operations Leader в компанії Deloitte Digital, з понад 25-річним досвідом інтеграції цифрових рішень для бізнесу компаній у найрізноманітніших сферах.

Прискорені цикли технологічної еволюції та очікування клієнтів, що постійно змінюються, а також зміни в бізнес-середовищі й нормативно-правовому регулюванні змушують компанії до впровадження інновацій у темпі, який постійно зростає. Приміром, компанії починають створювати нові ринки та підтримувати вже дійсні, намагаються закріпити своє поточне становище, звільнити капітал для реінвестування тощо.

На прикладі успішних компаній Алехандро Данилишин розповість:

  • як великим організаціям вдається постійно втілювати інновації;
  • які процеси впроваджують компанії, щоби втримати позицію;
  • які ключові фактори визначають, чи компанії виграють, а чи програють в асиметричній конкуренції проти менших і спритніших гравців.

Мови зустрічі українська та англійська.

Коли: четвер, 13 лютого, 19:00 (реєстрація з 18:30)

Де: Львівська бізнес-школа УКУ, академічний корпус, вул. Козельницька, 2а, 305 авд.

Вартість участі: 350 грн*

[register-button token=’5e3c0a9d-0d16f7ed-1635-17d050225646′ title=’Зареєструватись’]

*Для постійних членів Спільноти LvBS та випускників програм Key Executive MBAMSc in Technology Management участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для підтвердження – надішліть, будь ласка, запит на spilnota@lvbs.com.ua

Контактна особа: Тетяна Новолодська, tnovolodska@lvbs.com.ua, +38063 8619392.

Довідка: Алехандро (Андрій) Данилишин є директором Deloitte Digital у Сан-Франциско, провідного світового консультанта з креативного цифрового консалтингу, що допомагає клієнтам в досягненні їх цілей за допомогою розробки інтегрованих цифрових рішень. Також Алехандро є операційним директором компанії Deloitte Digital у західній частині США й національним керівником з agile Technology practice. Отримав ступінь магістра з розробки програмного забезпечення в Університеті Карнегі-Меллон.