Книжковий клуб LvBS Alumni: Павло Казарін «Дикий Захід Східної Європи»

Запрошуємо випускників та учасників магістерських програм Бізнес-школи УКУ на чергову зустріч Книжкового клубу LvBS Alumni присвячену книзі Павла  Казаріна «Дикий Захід Східної Європи».

Ця книга отримала відзнаку «Книга року ВВС-2022», Спеціальну відзнаку Капітули Премії імені Юрія Шевельова, увійшла до короткого списку Шевченківської премії 2023 року в номінації «Публіцистика, журналістика».

«Дикий захід східної Європи» – це збірка есеїв, оповідань та роздумів автора про власне життя, про світ в якому він опинився, про те, яку роль у цьому відіграє його країна та країни навколо.

Це нова, авторська історія України, що переосмислює хронологію подій, їх причинно-наслідкових зв’язків та змушує щоразу глибше аналізувати де починаємося «ми», а де «вони».

Чи можливо обманути історію? Кого ми підносимо на п’єдестали? Де золота середина суспільних суперечок, що здаються нескінченними?

Ця книжка народжена окупацією та війною. А тому продовження в неї не буде. Принаймні саме на це сподівається автор.

Ми почнемо нашу зустріч в мистецькій галереї Shum нашого випускника програми Key Executive MBA Костянтина Шумського, з кураторської екскурсії , на яку потрібно зареєструватись у цій формі. Вартість екскурсії скаладає 150 грн.

Коли: 26 квітня 2024, збір о 18:00
Тривалість: близько 3 години
Локація: Галерея Shum, площа Старий Ринок, 7

Участь тільки для випускників та учасників магістерських програм Бізнес-школи УКУ та їх гостей.

Реєстрація обов’язкова:

 

Як відбуваються зустрічі Клубу, дивіться у Меморандумі.

Переглянути список книг на 2024 рік можна тут

Ми раді отримати пропозиції локацій для наступних зустрічей Клубу від вас, наші випускники, у цій формі.

Пригадуємо, що мета клубу – об’єднати випускників довкола читання і рефлексій передусім бізнес-літератури, але не лише її, із залученням експертів і в клубному форматі Alumni LvBS. Це також можливість спілкуватись у спільноті Alumni, lifelong learning, особистісний розвиток. Книжковий клуб діятиме на постійній основі, зустрічі відбуватимуться раз у два місяці. Книжки обиратимуть учасники клубу з переліку, який формуватиметься за рекомендаціями викладачів школи, світових бестселерів, топ-книг із різних напрямків. Членом клубу можуть стати випускники магістерських програм LvBS, гостями можуть бути учасники магістерських програм LvBS та запрошені експерти.

Довідка:

Павло Казарін — український журналіст, публіцист, філолог-літературознавець. Нагороджений за «Високі стандарти журналістики-2017». Відзначений премією ім. Георгія Гонгадзе, премією «Книга року BBC» та премією імені Юрія Шевельова. До 2014 року проживав в Автономній республіці Крим. Після окупації півострова Російською Федерацією отримав російське громадянство, а вже восени переїхав до Києва. У січні 2021 року офіційно завершив процедуру виходу з російського громадянства. З початком повномасштабної війни вступив до лав Збройних сил України.