Чому моя бізнес-стратегія не працює? [Вебінар]

Часто трапляється так, що чіткий та ретельно продуманий план дій залишається лише на папері. Зазнавши невдачі у реалізації стратегії, управлінці можуть взагалі відмовитися від такого планування або навпаки працювати над його розробкою надто довго. Такий підхід ускладнює досягнення цілей компанії та стає на заваді успіху.

  • Що робити, якщо стратегічні плани не реалізовуються?
  • Чи потрібна стратегія в часи постійних змін та тотальної невизначеності?
  • Чи можна зараз сформувати актуальну стратегію та кому вона потрібна? 

Про це та інше поговоримо з Іриною Тимощенко-Петровою, співзасновницею та директоркою бюро стратегічного супроводу Superwise.

Коли: Середа 25.05 о 18:00

Де: Онлайн [Zoom].

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Наша зустріч буде відбуватись поетапно і ось її план:

  1. Стратегувати чи ні?
  2. Наближення до реальності. 
  3. Залучення команди. 
  4. Стратегічний цикл.
  5. Сесія запитань та відповідей.

 

Ірина Тимощенко-Петрова – викладачка Бізнес-школи УКУ, HaУКМА, Академії управління людьми EY Україна та випускниця MA in Human Resources & Organization Development LvBS. Ірина спеціалізується на розробці та впровадженні бізнес-стратегій та стратегій управління людьми, розробці архітектури бізнесу та продуктів, комунікації, проєктному менеджменті, client service, HR, розвитку бізнесу та еволюційному впровадженні змін.

Окрім того, Ірина є викладачкою нової програми Марафон бізнес-стратегій. Це навчання для команд (3-4 учасники з компанії), на якому ми будемо створювати стратегію вашого бізнесу, яка працюватиме у часи невизначеності. Розпочинаємо вже 6 липня!