Книжковий клуб UCU Business School Alumni: Генрі Марш «І наостанок»

Запрошуємо випускників та учасників магістерських програм Бізнес-школи УКУ на  четверту зустріч Книжкового клубу UCU Business School Alumni, присвячену книзі Генрі Марша «І наостанок».

Розпочнемо зустріч в колі клубу за обговоренням книги, після чого група Key Executive MBA-22 Бізнес-школи УКУ та Видавництво Старого Лева запрошують на відкриту зустріч з Генрі Маршем. Детальніше тут.

Генрі Марш — нейрохірург із багаторічним стажем, уже на пенсії. Він боровся за людські життя, а тепер сам опинився в ситуації, що може стати його смертним вироком. У цій книжці він пише про заплутаний шлях від лікаря до пацієнта, бо тепер він — уже не в лікарському халаті, а на картці хворого — його прізвище. Генрі Марш нотує спогади про минуле та розмірковує про справи, які треба завершити. І зараз він більше, ніж будь-коли, зачарований таємницями науки і мозку, красою світу природи та любов’ю до своєї родини.

«І наостанок» — елегійна, відверта, світла і пронизлива книжка про життя, смерть і те, що, зрештою, має значення. (Джерело)
Коли: 17 травня 2024 р. (п’ятниця), початок о 17:00
Тривалість: близько 3 годин
Локація: Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул Стрийська, 29а.

Реєстрація обов’язкова:

Як відбуваються зустрічі Клубу, дивіться у Меморандумі.
Переглянути список книг на 2024 рік можна тут

Ми раді отримати пропозиції локацій для наступних зустрічей Клубу від вас, наші випускники, у цій формі.

Пригадуємо, що мета клубу – об’єднати випускників довкола читання і рефлексій передусім бізнес-літератури, але не лише її, із залученням експертів і в клубному форматі UCU Business School Alumni. Це також можливість спілкуватись у спільноті Alumni, lifelong learning, особистісний розвиток. Книжковий клуб діятиме на постійній основі, зустрічі відбуватимуться раз у два місяці. Книжки обиратимуть учасники клубу з переліку, який формуватиметься за рекомендаціями викладачів школи, світових бестселерів, топ-книг із різних напрямків. Членом клубу можуть стати випускники та учасники магістерських програм UCU Business School і запрошені експерти.

Довідка:

Генрі Марш – всесвітньо відомий нейрохірург з Великобританії. Нагороджений Орденом Британської імперії. Серед іншого він знаний 23-річною просвітницькою роботою в Україні, де провів десятки блискучих операцій на мозку. Народився у Лондоні 5 березня 1950 року. Навчався у Оксфордській школі і Вестмінстерській школі Лондона. Пізніше студіював політологію, філософію, економіку у Оксфордському університеті. Отримав відзнаку Королівської медичної школи. Працював у Atkinson Morley Hospital – одному з найпрогресивніших нейрохірургічних відділень країни. Він спеціалізувався на роботі на мозку під місцевою анестезією і у 2004 році став героєм документальної стрічки BBC «Ваше життя у ваших руках». Починаючи з 1992 року Марш співпрацює з нейрохірургами в колишнього СНД, в основному, в Україні. Автор книг «Щоденники нейрохірурга», «Історії про життя, смерть і нейрохірургію», «І наостанок».