Книжковий клуб LvBS Alumni. Шимон Перес «Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю»

Запрошуємо вас на шосту зустріч Книжкового клубу, членами якого є випускники та учасники магістерських програм LvBS. Читайте книгу, обирайте цитату, яка вас особливо зачепила та приєднуйтесь до обговорення в колі випускників Бізнес-школи УКУ.

book_club

Читаємо автобіографію Шимона Переса, колишнього президента Ізраїлю і лауреата Нобелівської премії, «Дрібних мрій не буває. Про сміливість, уяву та становлення сучасного Ізраїлю» – книгу про лідерство, віру, наполегливість та справедливість.

Книга навчає сміливості й готовності ухвалювати складні рішення, спираючись на принципи й цінності. Вчить не боятись мріяти, створювати і досягати поставлених цілей. Надихає долати труднощі, хай якими нестерпними вони здаватимуться. «Нам потрібне покоління, яке розглядатиме лідерство як благородну справу, визначену не особистими амбіціями, а мораллю – і закликом служити. Нам потрібні лідери, які вірять, що світ можна змінити не вбивством і стріляниною, а творчістю і змаганням… Я сповнений надії, бо вважаю, що це покоління вже на підході, саме в цей момент воно вже ходить Землею» – Шимон Перес, один із лідерів держави Ізраїль, яка постала завдяки його зусиллям.

Цю зустріч Клубу прийматиме у себе компанія ProSteer Group, випускника програми Key Executive MBA Дмитра Васильченка.

Коли: 11 серпня, четвер, о 18:00
Початок о 18:15.
Тривалість орієнтовно 2 години.
Локація: м. Львів, вул. Донецька, 8

Участь лише для випускників та учасників LvBS та їх гостей за попередньою реєстрацією.

 

Шимон Перес перетворив країну обіцянки на Обіцяний край, діставшись сюди одинадцятилітнім хлопчиком із маленького польського селища. Тут Шимон зростав, працював у кібуці, став лідером ізраїльської молоді, одружився й долучився до розбудови неймовірної країни можливостей і втілення мрій.

Шимон Перес легко і з гумором відкриває душу, підсумовуючи свої здобутки і здобутки Ізраїлю в розвитку авіаційної й аерокосмічної сфер, мистецтві перемовин із європейськими й азійськими урядами, спробі подолати тероризм на Близькому Сході й у світі. Зусиллями цієї людини й постала Держава Ізраїль з найкращою у світі медициною і кількістю стартапів, що перевищує їх число навіть у Кремнієвій долині. І хоч мрії й мають свою ціну, та все одно Перес чимдуж мріяв і вірив у чудо. І воно справдилося, бо дрібних мрій не буває. Джерело:

Цікаво дізнатися: у 2015 році у Києві Шимон Перес виголосив на 12-й Міжнародній конференції «Ялтинська європейська стратегія» (YES) мотиваційну промову, яка надихнула багатьох українців у час війни Росії проти України. Текст цієї промови тут.

 

Мета клубу – об’єднати випускників довкола читання і рефлексій передусім бізнес-літератури, але не лише її, із залученням експертів і в клубному форматі Alumni LvBS. Це також можливість спілкуватись у спільноті Alumni, lifelong learning, особистісний розвиток. Книжковий клуб діятиме на постійній основі, зустрічі відбуватимуться раз у два місяці. Книжки обиратимуть учасники клубу з переліку, який формуватиметься за рекомендаціями викладачів школи, світових бестселерів, топ-книг із різних напрямків. Членом клубу можуть стати випускники магістерських програм LvBS, гостями можуть бути учасники магістерських програм LvBS та запрошені експерти.

 

Контактна особа Тетяна Новолодська tnovolodska@lvbs.com.ua тел та WhatsApp +380638619392