Відкрита подія LvBS Investment Lab: «Куди інвестують IT-компанії?»

Які перспективи створення галузевих пенсійних фондів для ІТ-фахівців в Україні? Як відбувалися останні злиття та поглинання IT-компаній? Львівська бізнес-школа УКУ та LvBS Investment Lab запрошують на панельну дискусію «Куди інвестують IT-компанії?», що відбудеться 23 квітня 2019 року у Центрі Шептицького.

Подія буде цікавою не тільки для інвесторів-початківців, але й для роботодавців, які хочуть створити додаткову цінність своїм працівникам. Під час дискусії спікери також говоритимуть про останні тренди у сфері ІТ та фінансів. Важливою частиною зустрічі LvBS Investment Lab «Куди інвестують IT компанії?» стане можливість безпосередньої розмови з дискутантами – провідними спеціалістами у галузі фінансів. Учасники зможуть поставити свої запитання спікерам, дізнатися їхню думку про поточний стан ринку, напрямків та інструментів для інвестицій.

Учасники дискусії:

  • Назар Жовтанецький, Strategy Director, N-iX (ex CFO, N-iX);
  • Костянтин Єрохін, Finance Director, Intellias;
  • Мирослав Холод, SVP Finance, SoftServe.

Модератор зустрічі – Андрій Жовтанецький, викладач курсів з фінансів та економіки на магістерських програмах LvBS.

Коли: 23 квітня (вівторок), 19:00 – 20:30

Де: Паркова авдиторія [№127] (1-й поверх), Центр Шептицького, вул. Стрийська,29.

Вартість: 200 гривень (за наявності студентського – 100 гривень).

[register-button token=’5cac9a40-de2d6b0d-37fb-d9fa9b2439cd’ title=’Зареєструватись’]

Для членів LvBS Investment Lab участь безкоштовна. З приводу реєстрації зі студентською знижкою звертайтесь до контактної особи.

Довідка: LvBS Investment Lab – це проект, який ініціювали учасники магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship  з метою створити у Львові нову платформу для українських економістів/фінансистів, що у майбутньому має на меті очолити якісні зміни в країні та допоможе їй інтегруватися у світову фінансову систему. Діяльність LvBS Investment Lab включає проведення щомісячних зустрічей членів клубу, панельних дискусій із запрошеними українськими та іноземними спікерами, а також створення фінансового дайджесту клубу, в якому буде висвітлюватися огляд ринків, економіки України та інвестиційні ідеї. У вересні 2018 року відбулася перша панельна дискусія LvBS Investment Lab на тему «Global Economic Outlook and Fintech Perspectives»