Курс «Resourcing and Talent acquisition» з Анною Льюїс

21-23 лютого для учасників магістерської програми MA in Human Resources and Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ відбудеться навчальний курс «Resourcing and Talent acquisition» з викладачем Анною Льюїс (Великобританія), дипломованим членом CIPD (Chartered Institute of Personnel and Development), фахівцем з психології бізнесу та управління персоналом. Ви також можете долучитися до цього курсу.

Під час трьохденного  курсу учасники вивчатимуть основні методи та концепції з підбору персоналу та розвитку талантів, стратегії відбору, притаманні різним організаціям. Завдяки практичним вправам, навчаться критично оцінювати та розробляти рішення та практики:  як залучати, набирати та оцінювати кваліфікованих працівників.

Основні питання, які будуть розглянуті під час курсу:

  • Ресурси та пошук талантів, чому не тільки рекрутинг?
  • Модель побудови компетенцій
  • Методи оцінки та відбору персоналу
  • Центри оцінювання персоналу. Міжнародний контекст оцінки

Тривалість курсу: 3 дні (з 10.00 до 18.00), мова викладання – англійська (без перекладу)
Умови для учасників: рівень англійської Intermediiate +, досвід роботи 2+ роки у HR-напрямку
Вартість навчання: 15 тис. грн

Зверніть увагу: після реєстрації вам автоматично прийде лист-підтвердження. Після цього менеджер програми сконтактується з вами для проведення короткої співбесіди і повідомить про систему оплати.

Контактна особа: менеджер HR&OD програм Христина Дольна, +38 (067) 672 58 00, kdolna@lvbs.com.ua

Анна Льюїс, викладач магістерських програм LvBS, BA(Hons), MSc(BPsychol), MCIPD (Member of Chartered Institute of Personnel and Development). Дипломований член CIPD (Chartered Institute of Personnel and Development). Дипломований фахівець з психології бізнесу та управління персоналом. Акредитована Британською психологічною асоціацією, володіє необхідною кваліфікацією з психометричного тестування. Має досвід роботи з великою кількістю психометричних інструментів, включаючи ©MBTI, 15FQ, Hogan Suite, Wave, SHL, ©Strengthscope, Thomas Kilmann Conflict mode instrument (TKI) та David Keirsey Temperament sorter. Має понад 15 років професійного досвіду, накопиченого в таких компаніях як Yamaha, Samsung, Mott McDonald (Великобританія) і Heineken Польща. Працювала у ряді глобальних проектів, що стосуються організаційного розвитку, управління ефективністю та управління талантами, а також навчання і розвитку на національному та міжнародному рівні. Має досвід у різних секторах індустрій, таких як New Media, Motor, FMCG, інженерна та фінансова сфера послуг, брала участь у запуску та вдосконаленні проектів підтримки й розвитку HR по всій Європі, Південній Африці та Азії.

«Є дві риси, яких бракує українським HRам» – інтерв’ю з Анною Льюїс

MA in Human Resources and Organization Development – єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку. Програма ліцензована Міністерством освіти і науки України.

Читайте також. Від викладача до НR’a: Про професійні зміни випускниці LvBS Мар’яни Щетини