Майстер-клас: «Для чого бізнес-освіта, коли ти працюєш в ІТ?» [Київ]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма MSc in Technology Management запрошують 21 травня на майстер-клас: «Для чого бізнес-освіта, коли ти працюєш в ІТ?» Подія відбудеться у межах LvBS Open House у Києві: Переваги навчання у Львівській бізнес-школі УКУ.

Спікером заходу буде Ольга Прихно, COO компанії Innovecs, учасниця програми MSc in Technology Management LvBS. Ольга займається управлінням операційною діяльністю, до якої належить встановлення цілей, участь в стратегічних ініціативах та їх реалізація. Також, завдяки розумінню стандартів галузі та підходу, їй вдається активно розвивати компанію.

Оpen House – це формат «Дня відкритих дверей» і чудова нагода дізнатися більше про магістерські програми професійного рівня, що пропонує LvBS, а також про програми Executive Education.Також у вас буде можливість поспілкуватися з менеджерами програм, викладачами та випускниками LvBS і розвіяти свої міфи щодо бізнес-освіти та навчання у дорослому віці та впродовж усього життя.

MSc in Technology Management – унікальна програма в Україні, яка розроблена для управлінців та топ- менеджерів технологічних компаній. Її завдання – розвинути візіонерський підхід до ведення бізнесу та відшліфувати управлінські та лідерські навички.  

Програма заходу:
18:30
вітальна кава
19:00 ярмарок навчальних програм (можливість взяти участь в індивідуальних сесіях-презентаціях магістерських програм LvBS)
19:45 паралельні майстер-класи/воркшопи від програм (інформація доповнюється, слідкуйте за нашими анонсами).

Участь у події безкоштовна, за умови попередньої реєстрації

[register-button token=’5caeece0-590d8cbe-84ed-3c062a425e80′ title=’Зареєструватись’]

*Будь ласка, в реєстраційній формі уважно вказуйте майстер-клас, який плануєте відвідати.

Місце проведення: Київ, вул. Васильківська, 24, коворкінг «Між вухами» (метро Васильківська).
Контактна особа: Волянська Вікторія, +38 (063) 418 50 16, vvolyanska@lvbs.com.ua.