Майстер-клас: «Зворотний зв’язок як інструмент управління командою» [Київ]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма професійного рівня MA in Human Resources and Organization Development запрошують 21 травня на майстер-клас: «Зворотний зв’язок як інструмент управління командою». Подія відбудеться у межах LvBS Open House у Києві: Переваги навчання у Львівській бізнес-школі УКУ.

Своїм досвідом з учасниками майстер-класу поділиться Ірина Тимощенко-Петрова, менеджер People Advisory Services у компанії EY, випускниця програми MA in Human Resources and Organization Development LvBS. Ірина розвиває напрямок EY for Entrepreneurs і спеціалізується на розробці смислової платформи для бізнесу, побудові HR-процесів, розвитку компетенцій управління, супроводі команд під час впровадження змін та інших процесах організаційного розвитку та управління людьми. Ірина також є викладачкою HR Academy, сертифікованим фасилітатором та коучем.

Під час події говоритимемо про:

  • Зворотний зв’язок як ключову складову внутрішніх комунікацій. Комунікаційний квадрант та канали отримання інформації.
  • Задачі та цінність системного зворотного зв’язку для всіх стейхолдерів.
  • Різницю між критикою та зворотний зв’язком. Зворотний зв’язок високої якості.
  • Види специфічного фідбеку.
  • Як не зіпсувати все: фактори, що знижують якість зворотного зв’язку.

Участь безкоштовна за умови підтвердження реєстрації*

[register-button token=’5caeece0-590d8cbe-84ed-3c062a425e80′ title=’Зареєструватись’]

*Будь ласка, в реєстраційній формі уважно вказуйте майстер-клас, який плануєте відвідати.
Програма заходу:
18:30
вітальна кава та реєстрація
19:00 ярмарок навчальних програм (можливість взяти участь в індивідуальних сесіях-презентаціях магістерських програм LvBS)
19:45 паралельні майстер-класи/воркшопи від програм (інформація доповнюється, слідкуйте за нашими анонсами).

Місце проведення: Київ, вул. Васильківська, 24, коворкінг «Між вухами» (метро Васильківська).
Контактна особа: Христина Дольна, +38 (067) 672 58 00, kdolna@lvbs.com.ua.

Оpen House – це формат «Дня відкритих дверей» і чудова можливість дізнатися більше про магістерські  програми професійного рівня, що пропонує LvBS, а також про програми Executive Education.

MA in Human Resources and Organization Development – єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку. Розроблена спеціально для тих HR-фахівців, що прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути професійні компетенції майбутнього.
Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 11 років. Місія: LvBS – «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють 5 магістерських програм, зокрема, MA in Human Resources and Organizational Development. Підходи до структури програм виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом.